Як зробити подарунок на Новий рік.

Новий рік - чарівне свято, яке з нетерпінням чекають дорослі і діти. Це казка, в якій виконуються всі найзаповітніші бажання. У Новий рік хочеться дива і приємних сюрпризів. З давніх часів невід'ємною частиною ново рік них свят є подарунки. Вони додають святкуванню атмосферу чарівництва і піднімають настрій. Їх вибір - це ціле мистецтво.
Інструкція
1
Пам'ятайте, що вибір подарунка до Нового рік у - заняття захоплююче, хоча і дещо обтяжлива. Вам зовсім не обов'язково розорятися і купувати дуже дорогий подарунок. Виділіть час і походіть по різних магазинах у пошуку потрібного подарунка.
2
Не покладайтеся лише на свій смак. В першу чергу враховуйте смак людини, якій ви вибираєте подарунок. Не забувайте, що подарунок не повинен нагадувати про будь-які недоліки людини.
3
Постарайтеся серйозно поставитися до вибору подарунка. Дізнайтеся про те, що б людина хотіла отримати на Новий рік і в чому він потребує. Для цього зверніться до ваших спільним знайомим. Вони напевно дадуть вам хороший рада. Вибираючи презент в магазині подарунків, необхідно враховувати почуття гумору, смаки і переваги одержувача.
4
Використовуйте свої особисті спостереження. Згадайте, чим людина захоплюється. Підберіть подарунок, виходячи з цієї інформації. Головна цінність - це його унікальність і неповторність. Потрібно підібрати щось підходяще і непередбачуване.
5
не орієнтуйтеся на вартість подарунка. Пам'ятайте, що найважливіше - це ваша увага і бажання вибрати хороший і найпотрібніший подарунок для обдаровуваного.
6
Прикладіть всю фантазію і самостійно прикрасьте подарунок. Використовуйте для його оформлення подарунковий папір і бантики. Будьте уважні і не залишайте на подарунку наклеєний цінник.
7
Не забувайте, що важливий не тільки сам подарунок, а й те, як ви його піднесете. Подаруйте його так, щоб людина відчула ваше особливе ставлення до нього. Постарайтеся заздалегідь підготувати промову і продумати все, що ви скажете в цей момент. Не соромтеся показувати свої почуття.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що нагородою за ваше старанність стануть любов, повагу і вдячність людини. Важливо не просто подарувати подарунок, а пробудити в людині справжню радість, захоплення і подив.
Корисна порада
При виборі подарунка дуже важливо знайти хороший магазин. Там вам запропонують величезний вибір оригінальних і ексклюзивних подарунків.