Як зробити своїми руками новорічний костюм.

Щоб зробити новорічний костюм своїми руками, зовсім необов'язково купувати дорогі матеріали. Стара відслужила одяг цілком може стати основою незвичайного способу, а залишки тканини і різного роду аксесуари допоможуть додати костюм у завершеність. До того ж ви не тільки заощадите гроші, але і точно будете знати, що ваш наряд виявиться унікальним і неповторним.
Вам знадобиться
  • - залишки тканин;
  • - предмети старого одягу;
  • - стрічки;
  • - ножиці;
  • - швейні приналежності.
Інструкція
1
Сучасна торгівля пропонує до свята новорічні наряди на будь-який смак. У минулі ж часи майже всі костюм и виготовлялися своїми руками. В деяких сім'ях необхідні матеріали для цього збиралися протягом року і майстрині з нетерпінням чекали грудня, щоб приступити до великого таїнства - шиттю святкового костюм а.
2
Неперевершеним хітом для виготовлення новорічного костюм а вважається звичайна простирадло. З її допомогою можна змайструвати будь костюм , основною деталлю якого є плащ або накидка - перський шах, привид, мушкетер, чарівник і багато інших.
3
Навіть найменші шматочки тканини, що залишилися від пошиття звичайного одягу, можна з успіхом застосувати в моделюванні костюм а. Наріжте їх невеликими квадратиками, нашейте великими стібками на старі джинси і сорочку у вигляді латочок і костюм бродяги можна вважати готовим. Або наріжте їх тонкими смужками і обшийте стару в'язану шапочку. У вас вийде оригінальний клоунський перуку.
4
Виявивши серед запасів великий шматок коричневого матеріалу, роль якого може послужити і відслужив своє старий плед, зробіть з нього костюм індіанця. Спробуйте додати йому форму квадрата, після чого складіть трикутником. Виріжте по центру отвір, в який зможе пройти голова. Оформіть виріз строкатою стрічкою, до якої можна пришити намиста на нейлонової нитці або товсту ланцюжок. Нашейте на отриманий плащ стрічки, дерев'яні намистини, бахрому з ниток або шкіри.
5
Підв'яжіть плащ звичайним шкіряним ременем, а для виготовлення головного убору використовуйте смугу тканини, яку потрібно буде обв'язати навколо голови, приклеївши до неї пір'я та інші прикраси.
Корисна порада
Щоб костюм виглядав переконливішим, не забувайте про макіяж та аксесуарах. Неможливо уявити клоуна без червоного носа, мушкетери без капелюхи, принцесу без корони, а кота в чоботях без чобіт і вусів.