Як зробити різдвяний вінок.

Різдвяний вінок має свою давню історію. В Європі в грудні їм прикрашають вхідні двері або ставлять на стіл, забезпечивши 4 свічками, які запалюються по одній в кожну неділю, попереднє різдва - адвент. Найчастіше вінки продаються вже готовими в переддень наступаючих свят, ви ж можете спробувати виготовити один з них своїми руками.
Вам знадобиться
  • - основа вінка, сплетена з соломи або тонких прутів;
  • - обрізки ялинкових гілок;
  • - гілочки плюща або туї, ялинкові шишки, інші натуральні прикраси;
  • - тонка зелена дріт;
  • - 4 великі свічки, що не дають патьоків і крапель при горінні;
  • - 4 підставки для свічок;
  • - садові ножиці;
  • - різдвяні прикраси, ялинкові кулі, засушені прянощі (кружечки апельсинів, кориця).
Інструкція
1
Наріжте ялинкові гілки невеликими шматочками величиною по 20-30 см, щоб їх було легше вплітати в майбутній вінок .
2
Обвяжіте заготовку для вінка дротом, спорудивши подобу петлі, добре закріпіть вузол, кілька разів закрутивши дріт, заховайте вузол серед прутів основи. Це робиться для того, щоб вам не доводилося нічого додатково притримувати в той час, як ви будете обмотувати вінок .
3
Візьміть першу ялинову гілочку, прикладіть її до вінка, обмотайте дротом так, щоб гілка щільно прилягала до основи. Крок за кроком прив'язуйте гілки по одній, поки не перестане виднітися основа. Якщо деякі гілочки не бажають прилягати рівно, нічого дивного, невелика пухнастість вінка не зашкодить. Якщо крізь ялинки прозирають «голі місця», прив'яжіть в цьому місці ще одну гілочку, стежачи за тим, щоб та лягла за принципом черепиці - просуньте підставу під вже прив'язані гілки, а пухнаста частина повинна закрити собою порожнечу.
4
Прив'яжіть кілька гілочок в напрямку, зворотному основного. Це допоможе додати вінка більше стійкості.
5
Прив'яжіть до вінка природні прикраси. Слідкуйте за тим, щоб їх було не більше 2-3 сортів, в іншому випадку вінок буде виглядати переобтяженим. Це ж правило буде справедливим і для інших декорацій, хоч різдвяний вінок і символізує настання свята, робити його занадто бундючним не потрібно.
6
Закріпіть підставки для свічок, ретельно стежачи за тим, щоб вони розташовувалися симетрично і максимально рівно, щоб тающий віск або парафін згорали повністю і не збігали на вінок .
7
Прикріпіть до вінка решта декорації, намагайтеся при цьому витримати єдиний стиль вироби. Хорошим поєднанням, наприклад, можуть вважатися червоні свічки і стрічки на тлі яскраво-зелених гілок.
Зверніть увагу
Якщо ви прикрасили різдвяний вінок свічками, ніколи не залишайте їх запаленими без нагляду. Сухі прути, гілки та солома в поєднанні з палаючими свічками легко можуть стати причиною пожежі і зіпсувати святковий настрій.