Як розрахувати петлі. рукавички Як розраховувати петлі.

Коли ви збираєтеся зв'язати якесь довгоочікуване виріб, дуже важливо правильно підібрати кількість петель. Ця кількість завжди розрізняється залежно від щільності в'язки, а також залежно від товщини ваших ниток і спиць.
Інструкція
1
Купивши пряжу, прочитайте інформацію, надруковану на її етикетці. Постарайтеся знайти такі спиці, які б відповідали рекомендованим номерам, зазначеним на пряжі. Також на упаковках з пряжею часто малюють схему, яка буде показувати, скільки петель піде на невеликий квадрат певного розміру (наприклад, 10 на 10 см.). Залежно від цієї схеми, ви також можете розрахувати кількість петель.
2
Для більш точного розрахунку наберіть кілька десятків петель - не менше 30 - на спиці, і зв'яжіть рівний квадрат. Залежно від того, який тип в'язки і який візерунок буде у вашого вироби, використовуйте таку ж техніку у в'язанні квадрата.
3
Коли закінчите, виміряйте ширину получившегося зразка в сантиметрах.
4
Потім подивіться на схемі свого виробу, яка його ширина в сантиметрах, і вирахувати точну кількість - помножте кількість петель вашого квадрата (наприклад, 30) на ширину вироби (наприклад, на 50), а потім отриману цифру розділіть на значення в сантиметрах, яке ви отримали при вимірі ширини квадрата.
5
Округлите результат - ви отримаєте точну кількість петель, відповідне для вашої пряжі, спиць і щільності в'язки.
6
Щоб прорахувати кількість рядів для в'язання, візьміть як приклад схему, зазначену на пряжі (квадрат 10 на 10 см.). Помножте 30 (число петель свого квадрата) на 10, а отриману цифру розділіть на вимір ширини квадрата в сантиметрах.
7
В процесі в'язання час від часу вимірюйте ширину получающегося вироби - якщо вона надто велика, або навпаки дуже маленька, перерахуйте кількість петель і щільність в'язки заново.