Як зшити взуття.

Незважаючи на те, що сьогодні взуттєві магазини пропонують вам величезний вибір самої різної взуття на всі сезони від класичної до сміливої і оригінальною, ви можете спробувати виготовити для себе незвичайну взуття самостійно. На тлі зростаючої популярності різних видів чобіт, дівчата готові витрачати на них чималі гроші, в той час як оригінальне взуття можна виготовити вдома з підручних матеріалів.
Вам знадобиться
  • - старий вовняний светр
  • - балетки
  • - суперклей або склеювальний пістолет
  • - швейна машинка
  • - нитки
  • - голки
  • - дві великих гудзики
Інструкція
1
Щоб самостійно зшити модні чоботи, візьміть старий вовняний светр, балетки (відкриті туфлі на плоскій підошві, бажано з тканинним, а не шкіряним верхом), суперклей або склеювальний пістолет, швейну машинку, нитки, голки і дві великих гудзики.
2
Розріжте светр на деталі - окремо відріжте рукава, окремо - спинку, окремо - передню частину. Відріжте всі шви і воріт, залишивши тільки гумки на манжетах рукавів.
3
Складіть переднє полотно светри навпіл з вивороту, приметайте нитками, а потім надіньте на ногу балетки і натягніть на неї вийшов вовняний циліндр.
4
Підганяйте розмір шерстяного полотна так, щоб він щільно облягав ногу - підколюйте зайву тканину кравецькі шпильками.
5
Обріжте зайву шерсть по всій довжині від верху до кута п'яти. По лінії підготовленої булавками зшийте деталь з вивороту на машинці.
6
Готове в'язане халяву приклейте до балеткам нижнім краєм лицьового боку так, щоб клей наносився на лінію тканини над підошвою. Коли клей висохне, виверніть вовняне халяву - балетки буде закрита, і відкриється тільки лінія підошви. Точно за таким же принципом виготовте другий чобіт з другої балетки і ще однієї частини светри.
7
Приміряйте обидва чобота, щоб перевірити їх симетричність і однаковий зовнішній вигляд.
8
З рукавів від светри зробіть відвороти-манжети на чоботях, пришивши їх на швейній машинці. До одворотам пришийте нашивку або гарну вишиванку. На задню частину манжета пришийте по великої ґудзику.