Як виростити зелений лук взимку. Як зробити теплицю під виращеваніе зеленого лука відео.

Організму кожної людини в холодну пору року не вистачає вітамінів і мінералів, тому багато вирощують зелений цибуля в зимовий період на підвіконні. Звичайно, купити зелень можна і в магазині, але свій буде смачніше, і вже точно не буде містити шкідливих речовин.
Інструкція
1
Щоб виростити зелений цибуля , вам будуть потрібні цибуля Овіц будь-якого розміру. Але варто зауважити, чим більше за розміром буде головка, тим більше ви отримаєте врожаю з однієї одиниці, так як у великих плодах міститься великий запас органічних речовин, завдяки яким утворюється зелене перо.
2
Обріжте верхню частину шийки цибуля Овіц перед посадкою і покладіть в теплу воду, температура якої повинна складати приблизно 40 градусів. Такий процес прискорить появу зелені і коренів. Насипте в ящик грунт і висадіть в неї вимочені цибуля Овіц на відстані один сантиметр один від одного. Гарненько заглибити цибуля Овіц і присипте невеликим шаром землі. При цьому стежите за тим, щоб шийка, звідки буде рости перо, чи не була засипана сумішшю землі.
3
Після того як цибуля Овіц посаджені, їх необхідно рясно полити теплою водою. Далі поливайте в міру потреби, намагайтеся не переливати грунт. Ящик з посадженими цибуля Овіц поставте в темне і тепле місце на один тиждень. Після того як цибуля Овіц почнуть проростати, сміливо ставте ящик на світлий і теплий підвіконня. Слідкуйте за тим, щоб температура повітря в приміщенні не опускалася нижче 10-15 градусів. Інакше процес зростання може зупинитися. При температурі повітря більш 25-27 градусів, цибуля Овіц навпаки будуть рости занадто швидко.
4
Якщо у вас немає ящиків, горщиків і землі - не проблема. Зелений цибуля можна виростити в воді, використовуючи для цього бляшані або скляні банки, зверху яких укладається картонна папір, в якій вирізаний кружок трохи меншого діаметру, ніж сама цибуля Овіц. В банку налийте воду і вставте цибуля Овіц в гурток таким чином, щоб тільки її нижня частина і коріння знаходилися у воді. Періодично підливайте воду в міру потреби.
5
Лук - досить світлолюбна рослина, і якщо ви хочете отримати якісне і щільне темно-зелене перо, необхідно подбати про освітленість. При масовому зростанні пера, вельми буде до речі додаткове освітлення, за допомогою ламп денного світла в 20-40 ват.
6
Після того як перо досягне висоти більше 20 сантиметрів, можна сміливо приступати до збору врожаю. Якщо ви хочете взяти від цибуля Овіц все, що вона може дати, тоді почніть зрізати цибуля з бічних пір'я. Коли центральні пір'я цибуля а досягнуть значних розмірів, бічні вже почнуть сохнути. Тому краще їх з'їсти вчасно.
Зелений цибуля є одним з найдоступніших постачальників вітамінів і корисних речовин нашому організму в зимовий і весняний час року, саме в цей час року ми починаємо відчувати брак вітамінів. При цьому вміст вітамінів в пір'ї зеленого цибуля а значно більше, ніж в цибуля Овіц. Тому можна виростити зелений цибуля на балконі або підвіконні, який буде радувати вас своїм урожаєм всю зиму.
Вам знадобиться
  • - Ящик,
  • - родючий грунт,
  • - цибулини діаметром менше 4 сантиметрів,
  • - марганцівка,
  • - вода .
Інструкція
1
Головний фактор, що впливає на ріст і врожайність зеленого цибуля а - достатня освітленість. Тому потрібно вибрати таке місце, де природна освітленість досягає 60-80%. Для цього підійде досить добре утеплена лоджія або підвіконня. Не варто ставити цибуля поряд з батареєю, це призведе до його пожовтіння і в'янення. Якщо освітлення недостатньо, можна підсвічувати цибуля за допомогою люмінесцентних ламп і стежити за чистотою скла.
2
Для посадки цибуля а потрібно приготувати глибоку тару, це можуть бути ящики. Встановіть ящики на підвіконні і наповніть землею з городу, бажано родючої і містить перегній. Можна розбавити грунт з невеликою кількістю піску. Так як цибуля Овіц розвиваються не лише за рахунок цибуля Овіц, але і за рахунок поживних елементів грунту.
3
Для посадки необхідно взяти невеликі цибуля овічкі, приблизно 4 сантиметри в діаметрі, але не більше. У приготованих цибуля Овіц для посадки зріжте шийку по плічка і замочіть цибуля Овіц на добу в слабкому розчині марганцівки. Після цього цибуля Овіц можна садити в грунт щільно один до одного, рясно полийте теплою водою. Потім варто поливати в міру потреби, не переливайте цибуля , це може привести до появи мошок, які погублять рослини.
4
При температурі в кімнаті 22-24 градуси, поливайте цибуля водою, нагрітою до 30-35 градусів. Від цього залежить якість і колір відростати пера. Якщо температура повітря і води буде менше, цибуля зростатиме повільніше.
5
Не варто вдаватися до добрив, так як в грунті є все необхідне для росту зеленого пера. Використання добрив може призвести до появи нітратів в зеленому цибуля е і до зайвих грошових витрат.
6
Перо можна зрізати після того, як воно досягне розміру більше 20 сантиметрів. Починати зрізати цибуля потрібно з бічних пір'я, тому що до моменту, коли центральні пір'я досягнуть найбільш максимальних розмірів, бічні вже підсохнуть. Тому щоб не втратити урожай, його потрібно вчасно з'їсти.