Як дресирувати пітбуля. виховання дресирування пітбуля.

Зовнішній вигляд пітбуля , або американського пітбультер'єра дуже вражає і навіть вселяє страх - масивна, груба голова з широкими вилицями і потужними щелепами, широкі груди, борцівське стійка. Це бійцівська собака, родоначальником породи є знаменитий староанглийский бульдог, який виступав на аренах проти биків. Так що спадковість у пітбуля внушающая повагу.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили завести першу собаку в своєму житті, то не варто вибирати цю породу. Ця собака повинна виховуватися досвідченим собаківником, з урівноваженою психікою, людиною, яка дійсно закоханий в пітбулів. Тільки в цьому випадку ви маєте можливість придбати вірного і нескінченно відданого вам друга, який може становити небезпеку тільки для того, чиє напад несе реальну загрозу для господаря.
2
Ця порода селекціоновані для боїв з іншими собаками і на відсутність агресії до людини, щоб він міг безпечно для себе розтягнути забіяк пітбулів. Врахуйте, що всі основні навички правильної поведінки можна закласти в цуценя тільки до 4 місяців, тому почніть виховувати його вже з двотижневого віку.
3
В цей період цуценяті необхідно приділяти якомога більше часу, з ним треба розмовляти і навчити розуміти, коли ви гнівайтесь або хвалите його, по інтонації. Доглядайте за ним, звертайтеся м'яко і дбайливо. Ніколи основою виховання собаки не повинен бути страх або боязнь покарання, у неї мають бути відсутні ознаки боязкості і боязні чогось.
4
Вам буде потрібно сила волі і дисципліна для того, щоб відразу ж припиняти беззастережно всі спроби напасти або вкусити вас. Чим швидше пес зрозуміє своє місце на ієрархічній драбині, тим легше для вас, та й для нього, пройде процес виховання і дресирування.
5
В період виховання обмежте спілкування собаки з маленькими дітьми, які можуть зробити йому боляче і викликати відповідну агресію.
6
До жодної собаці не слід ставитися, як до іграшки, а до пітбулю - особливо. Будьте послідовними і наполегливими у своїх виховних діях. Якщо ви щось забороняєте, то це повинно бути заборонено завжди, а не в залежності від вашого настрою. Атмосфера в вашому домі повинна бути спокійна і доброзичлива. Виключіть всі сварки в присутності пса, якщо не хочете виростити з нього невротика - пітбулів відрізняє підвищена емоційність.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що пітбуль дуже агресивний до інших собак, це властивість, зкрепленное в породі. Ніколи не виходьте на прогулянку з ним без намордника і повідка.