Як навчитися стилю в одязі.

Найчастіше сучасна мода - це відсутність всякого стилю. Але навіть такому підходу потрібно вчитися. Погодьтеся, ви будете дивно виглядати, якщо вирушите на прогулянку в корсеті, капелюсі з вуаллю і в мереживній пишній сукні. Ви одягнені модно, не сперечаємося. Але за зразок ви взяли модні тенденції позаминулого століття.
Інструкція
1
Дивіться на людей. Як би далекі ви не були від моди, ви все одно будете поглядом вихоплювати з натовпу стильно одягнених людей. Коли серед величезної кількості арафаток ви помітите раптом шовкову хустку, знайте - ця людина вміє зберегти своє "я".
2
Розглядайте вітрини магазинів. Для того, щоб знайти свій стиль в одязі, не потрібно сліпо слідувати моді. Манекени в магазинах одягнені модно, ніхто не сперечається. Але уважно подивившись на десятки "модних" манекенів, можна буде запозичити у них деякі стильні штучки.
3
Розглядайте каталоги. Можливо, на перших порах буде краще купувати одяг за каталогами. Адже моделі одягнені так, що будь-який комплект виглядатиме красиво і модно. З часом ви навчитеся вибирати ті речі, які підкреслюють вашу індивідуальність. Так і з'явиться ваш стиль.
4
Читайте модні журнали. Для того, щоб виглядати стильно, не обов'язково бути з ніг до голови одягненим в "Шанель", "Прада" і "Луї Віттон". Якщо стиль відсутній, його не врятує навіть колечко від Тіффані. При цьому ніхто не заважає вам запозичувати з модних журналів цікаві ідеї. Тоді добре зміксувати речі з бюджетних марок змусять людей на вулицях згортати голови, дивлячись вам услід.