Як облаштувати клітку для щурів. Як зробити клітку для щура своїми руками.

Відомо, що щури - дуже розумні тварини, напевно, тому вони такі популярні в якості домашніх улюбленців. При облаштуванні житла для нового домашнього вихованця треба врахувати, що щури ще і дуже рухливі звірки, крім того, вони потребують невеликому укритті, гнізді, де будуть абсолютно приховані від очей.
Вам знадобиться
  • Для клітини дорослого самця:
  • - клітина;
  • - пластикові або дротові «поверхи»;
  • - лінолеум;
  • - ніппелевая поїлка;
  • - автоматично годівниця;
  • - гілки, сучки;
  • - шматочки натуральної тканини;
  • - тирсу або папір ;
  • - фальшиве дно.
Інструкція
1
Придбайте простору клітку, її висота повинна бути не менше вісімдесяти, а краще ста сантиметрів, ширина - не менше ніж сорока сантиметрів, довжина - від шістдесяти сантиметрів, відстань між прутами клітки повинна бути не більше одного сантиметра.
2
Зробіть 3-4 яруси, кожен заввишки не менше 15-20 сантиметрів (простіше кажучи, такої висоти, щоб ваша щур вільно могла встати на задні лапи), використовуйте для цього пластик або дротяну решітку, сітку, які треба неодмінно накрити шматком лінолеуму, інакше щур може пошкодити лапи. Накрийте шматком лінолеуму і підлогу в клітці, якщо він дротяний. З'єднайте яруси між собою пандусами і драбинками.
3
Встановіть фальшиве дно, пластикове решето, розташоване на 2-3 сантиметри вище теперішнього дня. Зверніть увагу, що діаметр отворів повинен бути не більше 3 міліметрів, а відстань між ними - близько 6 міліметрів, інакше лапки щурів можуть застрягти в них. Насипте під фальшиве дно тирсу листяних порід дерев (осики, наприклад) або чисту (друкарська фарба отруйна!), Що не ароматизовану папір.
4
Зробіть різні лазілкі - драбинки, пандуси з коріння, товстих сучків, гілок дуба, клена, бука, верби, ліщини і фруктових дерев, паперових трубок діаметром від 6 до 8 см, канати з кокосових волокон. Зміцнити за прути клітки досочки, оглядові майданчики.
5
Обладнайте на середньому або верхньому (в маленькій клітці - на першому) ярусі затишний маленький будиночок: чудово підійдуть будиночки для морських свинок, дерев'яні ящики для гнізд великих папуг або, наприклад, перевернутий глиняний квітковий горщик з отвором у стінці або достатніх розмірів картонна коробка, також будиночок можна зібрати з дощечок або каменів. Підвісьте до клітки гамак з щільної, добре пропускає вологу і швидко сохне тканини.
6
Візьміть шматок тканини 25-30 сантиметрів завдовжки, прикріпіть тасьми по кутах, візьміть другий шматок тканини на 5 сантиметрів коротше першого і зшийте їх, щоб вийшло щось на зразок спального мішка. Прикріпіть до прутів клітки із зовнішнього боку ніпелевую поїлку (тарілочка або ванночка з водою не підходить щурам). Встановіть на першому ярусі металеві або керамічні годівниці, краще навіть прикріпити їх лозинам клітини, так їх буде неможливо перевернути.