Як відіпрати пляму від граната. Як видалити пляму від гранатового соку.

Гранат - смачний і корисний фрукт. Але плями від нього насилу піддаються виведенню. За допомогою народних засобів можна видалити навіть застарілі забруднення.
Вам знадобиться
  • Нуртуюча вода, спирт, нашатирний спирт, лимонна кислота, розчин аміаку, очищений бензин, олеїнова кислота, гідросульфіт натрію, гліцерин, яєчний жовток.
Інструкція
1
Залийте свіже пляма від гранатового соку киплячою водою. Потім виперіть одяг у теплому мильному розчині і прополощіть.
2
Змочіть ватяний тампон в етиловому спирті і акуратно обробіть пляма від гранатового соку. При необхідності повторіть процедуру. Виперіть виріб звичайним методом і прополощіть.
3
Свіже пляма від граната обробіть ватним тампоном, змоченим в нашатирному спирті, від країв до середини. Потім прополощіть тканину.
4
Візьміть 1 чайну ложку харчової соди і розчиніть в склянці теплої води. Промокніть пляма отриманої рідиною і залиште на деякий час. Коли пляма повністю зникне, виперіть виріб у теплому мильному розчині і прополощіть.
5
Застарілі забруднення від граната обробіть бензиновим милом. Для його приготування візьміть 200 мл очищеного бензину, 5 мл етилового спирту і 15 мл олеїнової кислоти. Нагрійте суміш, постійно помішуючи. Додайте 10 мл розчину аміаку. Ще раз перемішайте і поставте прохолодне місце. Зберігайте мило в темній скляній посуді.
6
Якщо плями застарілі і не піддаються виведенню, прокип'ятіть виріб з перекисом водню. Будьте обережні з цим способом. Він ефективно діє тільки на тканини зі стійкою забарвленням. На кольоровому текстилі краще не застосовувати.
7
Розчиніть в 20 мл етилового спирту 2 г лимонної кислоти. Потім нагрійте до 40-50оС. Обробіть забруднену ділянку тканини ватним тампоном, змоченим в розчині. Прополощіть одяг в теплій воді з додаванням нашатирного спирту.
8
Застарілі плями від граната на білій тканині можна вивести за допомогою гідросульфіту натрію. Присипте забруднення порошком і нанесіть за допомогою піпетки або шприца без голки перекис водню. Потім прополощіть одяг в теплій воді з додаванням оцту. Виперіть виріб звичайним способом і просушіть.
9
Змішайте в рівних кількостях яєчний жовток і гліцерин. Обробіть забруднену ділянку тканини отриманою сумішшю і залиште до повного зникнення плями. Потім ретельно прополощіть холодною водою.