Як підвищити рентабельність продажів.

Рентабельність продажів визначає, яка величина питомої ваги прибутку у складі виручки від діяльності компанії. Інша назва цього показника - норма прибутку. Підвищення рентабельності продажів в основному обумовлено такими факторами, як зниження собівартості товару, а також підвищення його ціни.
Вам знадобиться
  • Навички в галузі проведення економічного аналізу, фінансова звітність.
Інструкція
1
Виявити, які фактори вплинули на зниження рентабельності продажів вашого продукту. Проведіть аналіз кон'юнктури ринку збуту. Ознайомтеся з усіма аналогічними товарами/послугами, які пропонують конкуренти. У зв'язку з тим, що кількість виробників може змінюватися, виділіть основних з них, які займають найбільш стабільні позиції на ринку.
2
чуйно реагують на зміни, особливо нововведення, для того щоб ваш товар відповідав сучасним стандартам і був затребуваний. Щоб цього домогтися, застосовуйте обґрунтовану, а головне, гнучку асортиментну політику з випуску та збуту товарів/послуг.
3
Проведіть аналіз фінансової діяльності компанії, в результаті якого визначите, які статті витрат можна скоротити. Якщо це можливо, для збільшення прибутку і рентабельності продажів зменшите собівартість продукції. Тільки враховуйте, що в даному випадку не повинно спостерігатися зниження доходів від реалізації. Або ж збільшіть ціни на реалізовані товари/послуги, якщо це не позначиться на кількості покупців, охочих його придбати. Спирайтеся на поточну ситуацію на ринку, а також на ціни, які готові запропонувати конкуренти.
4
Якщо компанія займається випуском декількох видів товарів, визначте, який з них найбільш затребуваний на ринку. За допомогою збільшення питомої ваги найбільш рентабельних виробів у загальній структурі продукції, що йде на реалізацію, то підніміть рентабельність продажів всіх товарів/послуг.
Корисна порада
Аналіз рентабельності продажів проводите на постійній основі, контролюючи рівень витрат, а також обсяги реалізації товарів/послуг.