Як покрити сайдинг. Як покрити дачу сайдингом.

Якщо робота з облицювання фасаду - сайдингу - зроблена красиво, повз будинок байдуже не пройдеш. Будинок вже не треба буде ні перефарбовувати, ні обробляти різними засобами. Сайдинг не буде облупляться, отщіпляться, не покриється мохом і не загніет. Впорається з облицюванням фасаду будь-хто. Потрібен лише досвід роботи домашніми інструментами. Все робиться легко і дуже швидко. Елементарність в з'єднанні панелей зробила сайдинг цікавим і зручним.
Інструкція
1
Підготуйте фасад: позбавте його від зайвих предметів. Усуньте все, що стикається зі стіною і заважатиме вам монтувати. Це можуть бути кущі, дерева, водостічні труби, кріплення ліхтарів і тд. Решетування потрібна на всіх ділянках монтажу сайдингу. В тому числі, навколо вікон, навколо дверей, на кутах.
2
Між дошками відстань тримайте приблизно 40 см. Якщо у вашому регіоні сильні вітри, то 20 см. Прибивайте цвяхами або кріпите саморізами до стіни.
3
Дощечки зміцнюйте вертикально, якщо сайдинг ви вибрали горизонтальний. І, відповідно, навпаки. Хоча вертикально панелі сайдинга встановлюють вкрай рідко.
4
Навколо отворів дверей і вікон використовуйте коротиші перпендикулярно основної решітці. Отже, на обрешітку встановлюється сайдинг. Все починається з монтажу стартової смуги. Розташуйте її горизонтально по всьому периметру будівлі. Далі всі стики можете виробляти внахлест. Тут придасться Н-профіль. А на кутах потрібен чи внутрішній, або показною куточок.
5
Після допоміжних профілів приступайте до монтажу основних панелей. В замок стартових смуг вставте нижні кромки наступних панелей. Верхні кромки прибийте до стіни (обрешітці) цвяхами з алюмінію з широкими капелюшками. Цвяхи забивати потрібно строго посередині прорізів, відстань між цвяхами від 200 до 500 см. Залежно від вітрів у вашому районі.
6
Намагайтеся розташовувати панелі без натягу, безпосередньо. Нехай в майбутньому вони не пожолобляться. Перед установкою фінальної панелі прибивається фінальний профіль. Тож фінальна панель відрізається на потрібну ширину і засувається у фінальний профіль.
Корисна порада
Що потрібно пам'ятати! 1. Чи не забивайте цвях до упору. Між капелюшком цвяха і панеллю залиште 1 см. Панелі сайдинга по горизонталі повинні легко переміщатися. 2. З фронтальної частини панелі цвяхи не забивати! 2. Коли задумаєте робити віконниці, то проробляйте в панелях отвори на 5мм більше, ніж кріпильні болти.