Як прибрати наліт з чайника. Як прибрати наліт з язика народні засоби.

Вапняний наліт в чайнику - поширена проблема господинь. У магазинах побутової хімії пропонується широкий вибір різних засобів, які можуть вирішити її. Також з наліт ом в чайнику ефективно справляються народні засоби.
Вам знадобиться
  • Оцтова есенція, лимонна кислота, харчова сода, цедра лимона, картопляні очистки, порошок для видалення нальоту з чайника, розсіл,
Інструкція
1
Візьміть 100 мл оцтової есенції на 600 мл води і змішайте. Налийте отриманий розчин налийте в чайник. Поставте на вогонь і потримайте 10-15 хвилин при температурі 70-80оС. Потім ретельно промийте чайник.
2
Насипте в чайник 25-50 г лимонної кислоти. Залийте холодною водою і поставте на вогонь. Доведіть до кипіння і злийте рідину. У чайник налийте ще одну порцію води і прокип'ятіть. Це робиться для того, щоб видалити залишилася лимонну кислоту зі стінок посуду. Проводьте процедури 1 раз на тиждень. Кількість лимонної кислоти можна збільшити або зменшити. Воно залежить від товщини шару вапняного наліт а.
3
Візьміть 1 столову ложку харчової соди на літр води. Налийте розчин в чайник і прокип'ятіть декілька хвилин. Потім злийте воду і почистіть посуд щіткою.
4
Покладіть в чайник цедру лимона, залийте водою і прокип'ятіть. Через 20 хвилин зніміть з вогню, злийте рідину і промийте посуд.
5
У господарському магазині придбайте спеціальний засіб для видалення вапняного наліт а з чайника. Насипте порошок в посуд в пропорції, яка вказана в інструкції. Залийте водою і поставте на вогонь. Доведіть до кипіння і злийте рідину. Потім ретельно прополощіть чайник і при необхідності почистіть губкою.
6
Візьміть розсіл з помідорів чи огірків. Залийте в чайник і доведіть до кипіння. Зніміть з вогню і залиште на 12 годин. Потім злийте рідину і промийте.
7
Картопляні очищення промийте і покладіть в чайник. Залийте холодною водою і поставте на вогонь. Кип'ятіть 1.5 години. Зніміть з плити і залиште на ніч. Вранці злийте рідину і прополощіть чайник. Завдяки крохмалю, що входить до складу картопляного лушпиння, накип розм'якшується і легше віддаляється.
Зверніть увагу
Чим жорсткіше водопровідна вода, тим більше буде утворюватися вапняний наліт на стінках чайника. Використовуйте фільтри для очищення води, тоді проблема очищення посуду від нальоту вирішиться сама собою.