Як зайти на пошту в мейл.

Mail.ru є одним з популярних сучасних поштових серверів. Він зручний в роботі, простий в розумінні, має ряд унікальних можливостей. Як же саме зайти на поштову скриньку на mail.ru?
Інструкція
1
Запустіть ваш інтернет-браузер. Зайдіть на сайт mail.ru. Для цього в поле адресного рядка браузера введіть без лапок «www.mail.ru». Відкриється головна сторінка сайту.
2
Знайдіть зліва блок «Пошта». Якщо у вас ще немає власного поштового ящика на mail.ru, зареєструйте його, для цього натисніть на напис «Реєстрація пошти» і пройдіть поетапно процес створення аккаунта. Потім введіть отримані в результаті ваших дій логін і пароль для доступу на ящик. Якщо ви вже зареєстровані, то достатньо просто ввести логін та пароль у відповідні поля і натиснути кнопку «Увійти».
3
Якщо ви забули пароль, ви можете відновити доступ до поштової скриньки, натиснувши на кнопку «Забули?».
4
Поставте галочку поруч з написом «Чужий комп'ютер», якщо заходите на поштовий ящик з чужого комп'ютера (наприклад, з роботи або від друзів).
5
Якщо ви вже колись раніше виробляли вхід на пошту з даного інтернет-браузера і він зберіг ваш пароль, то автоматично зайшовши на сайт, ви зможете не вводити ніяких даних для авторизації, а відразу натиснути на кнопку «Увійти», або перейти до папки «Вхідні» або до написання нового листа.
6
Якщо у вас виникають будь-які питання щодо користування поштою на mail.ru, в блоці «Пошта» у правому верхньому куті розташовується піктограма з зображенням знаку питання. Це виклик довідкової системи, в ній є відповіді на самі актуальні питання та проблеми користувачів.
7
Провівши вхід на поштову скриньку, ви можете відразу почати працювати зі своїми листами: вхідними вам, відправленими вами, створеними раніше чернетками, віддаленими в корзину, поміченими як спам, можете створювати і відправляти нові і т.д.
Корисна порада
Щоб вийти з поштової скриньки, знайдіть, перебуваючи в ньому, в правому верхньому куті кнопку «Вихід». Натисніть на неї і вийдіть.