Як стильно носити шарф.

Пара шарфиків (а може бути, і пара десятків) є в гардеробі будь-якої жінки. Іноді шарфи виконують виключно сою пряму функцію, тобто, зігрівають в холодний зимовий день, але часто вони стають модним і стильним аксесуаром. Різновидів шарфів існує безліч - тонкі і товсті, довгі й короткі, однотонні й строкаті, з самих різних тканин. Чи не менше існує і способів їх пов'язати. Не кожен шарф можна носити будь-яким способом. Нижче ви зможете знайти інструкції, які розкажуть вам про найпопулярніших і простих вузлах.
Інструкція
1
Як зав'язати візерунчастий шарф: Одягніть шарф на шию, кінці нехай вільно звисають спереду. Візьміть правий кінець шарфа і зав'яжіть посередині вільний вузол. Затягніть. Якщо ви одягаєте цей шарф з пальто, то підніміть вузол вище.
2
Як зав'язати пашміну: Складіть шарф вздовж навпіл. Розташуйте центр шарфа перед шиєю, а кінці нехай звисають позаду вас. Кінці шарфа переплетіть і виведіть вперед. Зауважте вузол, нехай він буде свободним.Свёрнутий кінець подверніте, але верхній шар залиште вільним. Кінці шарфа вирівняйте на грудях, зробивши їх менш об'ємними. Верхній шар обережно протягніть вниз - прикрийте вузол.
3
Як зав'язати короткий шарф: Оберніть шарфик навколо шиї, щоб один кінець виявився коротше іншого. Правий кінець простягніть з-під низу поверх іншого кінця і почніть зав'язувати вузол, але не витягайте правий кінець полностью.Протянутую частина шарфа опустіть і задрапіруйте нею вузол.
4
Як зав'язати довгий шарф: Шарф складіть навпіл. На одному кінці у вас повинна вийти петля.Пропустіте два вільних кінця в петлю і затягніть.
5
На офіційний захід шарфик краще зав'язувати цікавим хитромудрим візерунком або просто злегка недбало обмотати навколо шиї.
6
Збираючись на побачення, пов'яжіть шарф навколо талії.
7
Зробіть свій образ більш жіночним, заколовши шарфик брошкою.
8
Якщо ви хочете виглядати більш зухвало і молодіжно, то пов'яжіть шарфик замість бандани.
9
Зауважте шовковий шарфик-хустку навколо голови, додайте до нього сонцезахисні окуляри - і ви перетворитеся на жінку-загадку.