Як зробити новорічну маску.

Новорічний маскарад - відмінний привід проявити свою фантазію і індивідуальність. І чим більше уваги ви приділите вибору способу і створенню маски, тим більше у вас шансів на успіх.
Вам знадобиться
  • Кольоровий папір (хутро, тканина), клей, ножиці, нитки з голкою, фурнітура для прикраси.
Інструкція
1
Визначтеся з персонажем, якого ви плануєте зображати. Якщо конкретного задуму немає, візьміть за основу традиційні новорічні образи: Дід Мороз, Снігуронька, новорічна ялина, Сніговик, Сніжинка, Новий рік, Снігова Королева. Або зверніться за допомогою до східним календарем і створіть свій образ відповідно до тваринам, які представляють наступаючий рік. Якщо ви робите маску дитині - до вашого вибору величезний список казкових персонажів.
2
Накидайте собі ескіз на папері. Це допоможе вам не відхилитися від задуманого і вибудувати свої дії в потрібному порядку.
3
Продумайте, з якого матеріалу будете робити маску . Це може бути папір, фольга, тканина, шкіра, хутро, гума, поліетилен або що-небудь більш нестандартне. При виборі матеріалу пам'ятайте кілька важливих правил. Матеріал не повинен дратувати шкіру обличчя або мати підкладку. Він повинен максимально відповідати задуманому образу (наприклад, маску зайця доцільніше зробити з хутра, а маска Зорро як не можна краще буде виглядати виконаної з чорної шкіри або атласу).
4
Визначтеся з фурнітурою, яка необхідна для створення найбільш повного образу. Так маску Нового року для впізнаваності можете прикрасити чотирма цифрами, що позначають наступний рік, або годинами, стрілки яких завмерли на півночі. Будь звіряча маска стане виразніше при наявності носа, очей і вусів. Маска Сніговика немислима без носа-морквини. А головний атрибут маски Діда Мороза - біла борода.
5
Зробіть викрійку задуманої маски. Для цього не забудьте виміряти параметри особи (ширина обличчя, відстань між очима, місцезнаходження носа і так далі). Прикладіть викрійку до лиця. Якщо результат вас влаштує - сміливо вирізайте маску з підготовленого матеріалу.
6
Обробіть маску в залежності від використаного матеріалу у запобігання швидкого виходу з ладу. Пришийте/приклейте підкладку. Прикріпіть механізм, за рахунок якого маска буде триматися. Це може бути як звичайна гумка або рукоятка, так і більш складні конструкції. Наприклад, лижна шапочка або дужки окулярів, якщо такі зображені на масці. У кожному разі, не забудьте перевірити надійність кріплень. Всі отвори обклейте додатковими шарами міцного матеріалу (особливо, якщо ви робите маску з паперу або пап'є-маше).
7
Доповніть маску відповідним образом новорічним костюмом і гарним настроєм.