Як зменшити кінчик носа. Як підняти кінчик носа вправи.

Ніс подовжується з віком, а хтось просто з народження має подовжений ніс. Деякі пишаються своїм великим носом, прикладом може служити Жерар Депардьє. Але більшість людей мріє виправити форму носа . Одним із способів є пластична хірургія, але існують і безопераційні способи зменшення кінчика носа .
Інструкція
1
Зоровий способМожно зменшити ніс зорово - за допомогою косметичних засобів. По-справжньому ніс не зменшиться, до того ж, доведеться щодня займатися нанесенням косметики, але цей спосіб є одним з найбільш безболісних і безпечних способов.Для корекції широкого носа слід нанести світлий відтінок на перенісся і темніший на крила. А для зменшення довжини, темний відтінок потрібно нанести на кінчик носа . Для корекції розміру всього носа слід нанести на всю його поверхню тональний засіб більш темного відтінку. Слід пам'ятати про важливість плавних переходів між тонами, інакше ситуація може тільки посилитися.
2
Зарядка для ліцаЕтот спосіб є менш поширеним, оскільки зміна розміру носа за допомогою зарядки - це досить тривалий процес. Для досягнення видимих результатів буде потрібно від місяця до двох. Підіпріть кінчик носа вказівним пальцем і підніміть його вгору. При цьому постарайтеся чинити опір м'язами носа . Вправу потрібно повторити не менше п'ятнадцяти разів щодня. Зверніть увагу, що при виконанні даних вправ повинні бути задіяні тільки м'язи носа .
3
Ін'єкційна коррекціяС допомогою ін'єкцій можна приховати несиметричність і нерівність носа , а також сформувати форму перенісся. Для корекції застосовується спеціальний препарат. Він розм'якшує хрящову тканину і дозволяє коригувати її. Процедура проводиться під місцевою анестезією, тому неприємні відчуття зведені до мінімуму. Але у даного методу є свої недоліки. Тривалість дії препарату обмежена за часом і дією. Приблизно через 3 роки процедуру доведеться повторювати. А також даний метод не здатний виправити такі недоліки як горбинку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1-BXBie3B-Q
Власницям великого або занадто помітного носа, звичайно, хочеться візуально підкоригувати його форму. І це цілком можна зробити, не вдаючись до ринопластики. За допомогою косметики можна домогтися приголомшливих результатів - підкоригувати форму очей і носа, акцентувати увагу на достоїнствах і замаскувати деякі дефекти особи.

Володіючи деякими нескладними прийомами макіяжу, можна не тільки поліпшити свій зовнішній вигляд, але і підвищити самооцінку. Секрет полягає в тому, щоб за допомогою темних і світлих відтінків обіграти форму і візуально зменшити нос.1. Для того щоб дещо змінити форму носа, знадобляться тональні засоби різних відтінків. За основу візьміть той відтінок, який найбільш відповідає відтінку шкіри обличчя. Ще знадобляться відтінки на півтону темніше і на півтону світліше. Тональний засіб повинен володіти достатньо щільною структурою, але в той же час виглядати при нанесенні естественной.2. Щоб візуально зменшити довгий ніс, нанесіть на перенісся і кінчик носа темний тон. Кілька зменшити довжину носа допоможуть підкреслені темними тінями повіки, проте слід пам'ятати, що це не повинно порушувати гармонію ліца.3. Зробити широкий ніс помітно вже допоможе тонка світла лінія, проведена по його спинці, по боках якої потрібно нанести смуги більш темного відтінку. Але при цьому перехід від щоки до носа потрібно зробити практично непомітним, а різницю бічною поверхнею і спинкою носа - навпроти, відчутною. Відвернути увагу від надто широкого носа допомагає і яскрава помада, або нанесення на верхню повіку темних теней.4. Просто великий ніс можна візуально зменшити, покривши його тональним засобом на півтону темніше базового.5. Візуально зменшити ніс допоможе блиск, або мерехтлива пудра, нанесена на інші ділянки обличчя. З цією ж метою можна нанести рум'яна бронзових і помаранчевих відтінків на виступаючі частини скул і кінчик носа.6. Помітний вплив на зорове сприйняття носа надають брови. Зокрема, широкі брови акцентують увагу на ніс, як і занадто вузькі або брови прямої форми. Краще віддати перевагу бровам напівкруглої форми або з ізгібом.7. Візуально зробити ніс менше допомагає і правильна стрижка. Власницям великого носа не слід носити коротке волосся, краще зупинитися на волоссі середньої довжини.