Як зберегти консоль.

Призначена для користувача консоль управління (MMC) дозволяє спростити застосування змін для часто використовуваних параметрів групової політики, створення і включення/вимикання необхідних політик та інших об'єктів. Обов'язковою умовою виконання операції збереження користувальницької консолі є наявність адміністраторського доступу до ресурсів комп'ютера.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню операційної системи Windows і перейдіть в пункт «Виконати» для виконання операції створення користувальницької консолі управління (MMC).
2
Введіть значення mmc у полі "Відкрити" і натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди.
3
Розкрийте меню «Файл» верхній панелі інструментів вікна програми і виберіть команду «Додавання і видалення оснастки».
4
Виконайте натискання кнопки «Додати» і розкрийте вузол оснастки, що підлягає додаванню, подвійним кліком миші.
5
Виконайте рекомендації утиліти «Майстер додавання і видалення оснастки» і завершите процес створення нової користувальницької консолі управління.
6
Поверніться в меню «Файл» верхній панелі інструментів вікна програми та виберіть команду «Зберегти».
7
Вкажіть бажане ім'я сохраняемой консолі у відповідне поле діалогового вікна та натисніть кнопку Ok для застосування обраних ізмененій.Расшіреніе .msc буде додано в автоматичному режимі. Місцем збереження створеної користувальницької консолі управління за замовчуванням стає Documents and Settingsімя_пользователяМеню «Пуск» программыадминистрированиепапки за замовчуванням.
8
Викличте контекстне меню збереженням консолі управління кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Автор» для виконання операції збереження обраної консолі в авторському режіме.Альтернатівним методом відкриття необхідного об'єкта може служити повернення в меню «Пуск» і перехід в пункт «Виконати ». Введіть значення mmc pathімя_созданного_файла.msc/a в поле "Відкрити" і натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди.
9
Розкрийте меню «Консоль» і вкажіть пункт «Зберегти».
10
Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Панель управління» для виконання операції збереження консолі спостереження.
11
Послідовно розкрийте вузли «Адміністрування» і «Продуктивність» подвійним кліком миші і вкажіть команду "Зберегти як" в меню "Файл" верхній панелі інструментів вікна програми.
12
Введіть бажане ім'я консолі, що підлягає збереженню, у відповідне поле і натисніть кнопку «Зберегти» для застосування обраних змін.