Як виправити підключення по локальній мережі.

Виконання операції виправлення підключення по локальній мережі передбачає наявність у користувача адміністраторського доступу до ресурсів комп'ютера. Додаткове програмне забезпечення не вимагається.
Інструкція
1
Переконайтеся в тому, що з'єднання з інтернет-провайдером, стан якого відображають індикатори кабельного або DSL-модему встановлено або виконайте відключення і повторне включення пристрою.
2
Викличте контекстне меню значка «Мережа» у нижній правій частині екрану монітора комп'ютера і вкажіть команду «Діагностика та відновлення» для виконання операції перевірки підключення по локальній мережі .
3
Дотримуйтесь вказівок майстра.
4
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню операційної системи Windows і перейдіть в пункт «Панель управління» для здійснення процедури виправлення підключення по локальній мережі .
5
Розкрийте вузол «Мережеві підключення» подвійним кліком миші і викличте контекстне меню елемента «ЛВС або високошвидкісний інтернет» кліком правої кнопки миші.
6
Вкажіть команду «Виправити» та натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди.
7
Перевірте правильність введення логіна і пароля при отриманні повідомлення про помилку 691 або включите необхідне з'єднання при відображенні помилки 769.
8
Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Виконати» для виправлення помилки 651 «Модем повідомив про помилку».
9
Введіть значення cmd у полі «Відкрити» та натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди запуску інструменту командного рядка.
10
Введіть значення netsh winsock reset в текстове поле командного рядка і натисніть функціональну клавішу Enter для виконання команди.
11
Виконайте включення потрібного підключення по локальній мережі при появі повідомлення про помилку 633 «Модем або інший пристрій зв'язку вже використовуються або не налаштоване» або включите протокол TCP/IP при відображенні помилки 720 «Не вдається підключитися до віддаленого комп'ютера ».
Корисна порада
Використовуйте команди ping і ipconfig для проведення діагностики потрібного підключення по локальній мережі.