Як в'язати тапочки.

Мати хороші зручні домашні тапочки дуже важливо - вони і зігріють і створять відчуття затишку. А якщо ви зв'яжете домашні тапочки своїми руками, то їм зовсім не буде ціни. Для виконання цієї роботи вам знадобиться пряжа і спиці.
Вам знадобиться
  • 200 гр. лілової пряжі щільністю 70 м/50 гр. і 50 гр. синьої пряжі, щільністю 150 м/50 гр.
Інструкція
1
Спочатку зв'яжіть підошву. Для цього з лілової пряжі зв'яжіть ланцюжок в 6 повітряних петель і ще одну петлю для підйому. Потім перший ряд пров'яжіть стовпчиком без накиду в кожну петлю. Другий ряд також в'яжіть стовпчиком без накиду, а в останню петлю пров'яжіть два стовпчики.
2
Продовжуйте в'язати таким чином, додаючи в кінці рядів 17, 21, 23, 25 і 27 по одній петлі. На початку ряду 36 перескочите через одну петлю, також зробіть в 38 і 42 рядах. Обв'яжіть навколо всієї стопи ряд стовпчиком без накиду.
3
На місці пальців і п'яти зробіть по два додавання з обох сторін. Пров'яжіть ще два ряди, в кожному ряду на місці пальців і п'яти додавайте по три петлі.
4
Тепер обріжте нитку і зв'яжіть другу стопу дзеркально першою. Для зовнішніх підошов зв'яжіть ще дві такі підошви з пряжі іншого кольору. Зшийте підошви разом.
5
Тепер в'яжіть бічну частину. Лілової пряжею наберіть 111 повітряних петель, з'єднайте їх у кільце. Чотири ряди зв'яжіть стовпчиком без накиду, кожен раз при цьому пров'язуючи на початку ряду одну повітряну петлю.
6
П'ятий ряд в'яжіть таким чином: весь ряд в'яжіть стовпчиком без накиду, а петлі 35 і 36, 41 і 42, 47 і 48 зв'яжіть разом. Далі зв'яжіть три стовпчики без накиду, один напівстовпчик і один стовпчик разом, два стовпчики разом, один стовпчик, два стовпчики разом, один стовпчик і один напівстовпчик разом, три стовпчики без накиду, потім зв'яжіть разом петлі 64 і 64, 70 і 71, 76 і 77. Решта петлі ряду пров'яжіть стовпчиком без накиду.
7
Шостий ряд в'яжіть так: спочатку в'яжіть стовпчиком без накиду, потім разом пров'яжіть 32 і 33, 38 і 39, 43 і 44 петлі. Зробіть два стовпчики без накиду, потім стовпчик і напівстовпчик пров'яжіть разом. Потім ще два стовпчики разом. Далі один стовпчик, два стовпчики разом, стовпчик і напівстовпчик разом, два стовпчики, а потім петлі 58 і 59, 63 і 64, 69 і 70 разом. Пров'яжіть залишилися петлі стовпчиком без накиду.
8
Ряди з сьомого по шістнадцятий в'яжіть так: стовпчик без накиду і одночасне зменшення вістря, як в шостому ряду, тільки без бокових убавленій. Сімнадцятий ряд в'яжіть стовпчиком без накиду.
9
Ряди з вісімнадцятого по двадцять перше - 49 стовпчиків без накиду. Ряди з двадцять другого по двадцять сьомий в'яжіть синьою пряжею з виворітного боку стовпчиком без накиду.
10
Прикріпіть край бічної частини до підошви. На цьому все, чудові домашні тапочки готові.