Як переадресувати пошту.

Якщо ви використовуєте кілька поштових скриньок, наприклад, один ваш особистий, а другий використовуєте для роботи, постійна перевірка декількох акаунтів може займати чимало часу. Для автоматизації перевірки всієї пошти рекомендується налаштовувати переадресацію вхідних листів.
Вам знадобиться
  • Аккаунт на поштовому сервісі mail.ru.
Інструкція
1
Якщо у вас є аккаунт на mail.ru і ви хотіли б отримувати листи на поштову скриньку іншого сервісу, вам необхідно включити опцію отримання пошти на іншому поштовому сервісі або налаштувати переадресацію в поточному сервісі. Для цього увійдіть в свій аккаунт на mail.ru (введіть логін і пароль).
2
В поштовій скриньці натисніть верхнє меню «Ще» і виберіть пункт "Налаштування". На сторінці знайдіть посилання «Пересилання», натисніть на неї.
3
В порожнє поле вставте адресу іншого електронного адреси, потім введіть пароль від вашого поточного поштової скриньки і натисніть клавішу Enter. На екрані з'явиться повідомлення про відправлення листа з кодом підтвердження на вказану вами адресу.
4
Відкрийте в новій вкладці інший поштовий ящик і перевірте, чи прийшло лист від forward.mail.ru. Всередині листа буде вказано код операції, вставте його в відповідь повідомлення або просто слово «Так».
5
Також є можливість пересилати не всю пошту , а лише його частина, для цього існують спеціальні фільтри. Знову натисніть у верхньому меню «Ще» і виберіть пункт "Налаштування".
6
На сторінці з налаштуваннями поштової скриньки натисніть посилання «Фільтри». Як приклад можна створити фільтр для пересилання листів невеликого розміру (без вкладень і картинок) на будь-який мобільний пристрій. Т.к. фільтрів ви ще не створювали, дана сторінка повинна бути чистою. Натисніть посилання «Додати фільтр».
7
В останньому рядку «Розмір» встановіть перемикач на значенні «Менше», а в порожньому полі напишіть 100 Кб. У рядку «тоді зробити наступне» поставте позначку на пункті «переслати копію повідомлення на адресу» і в порожньому полі введіть адресу електронної скриньки.
8
Якщо ви хочете отримувати листи тільки на вказану адресу, в графі «а вихідне повідомлення» поставте позначку на пункті «не кладіть в папку Вхідні», інакше на пункті «помістити в папку Вхідні».
9
В кінці сторінки введіть поточний пароль від вашої пошти і натисніть «Додати фільтр».