Як використовувати скіни. Як застосувати скін в.

Інтернет-месенджери сьогодні використовуються кожен день і їх дизайн порою стає звичним і навіть буденним. Для зміни дизайну можна використовувати так звані скіни (skin з англійської перекладається як шкура або шкіра), які є в наявності на спеціалізованих сайтах.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення:
  • - ICQ;
  • - QIP Infium;
  • - Miranda.
Інструкція
1
Найпершим icq-клієнтом, який використовувався практично всіма користувачами, є програма ICQ. Встановити скін для цієї утиліти, так само, як і для інших інтернет-месенджерів, досить просто. Вам необхідно перейти за наступним посиланням http://www.oformi.net. На головній сторінці вам будуть представлені категорії програм, для яких є теми оформлення.
2
Перейдіть до блоку «Скіни» і виберіть розділ «Скіни для ICQ». На завантажившись сторінці виберіть будь скін і натисніть кнопку «Детальніше/скачати». Приміром, вас зацікавила тема оформлення Black Jail. На старніцах завантаження натисніть посилання «Скачати: Black Jail» і у вікні, виберіть опцію «Зберегти», потім натисніть кнопку «ОК» і вкажіть папку для збереження.
3
Відкрийте папку C: Program FilesICQPackages. Розпакуйте в неї вміст архіву і запустите ICQ. Натисніть меню програми і виберіть пункт "Налаштування". У вікні, перейдіть до вкладки «Оформлення» і виберіть підрозділ «Схеми оформлення». Серед списку тем оформлення виберіть Black Jail і натисніть "Закрити".
4
Процедура пошуку і скачування скіна для інших клієнтів ідентична, вам потрібно тільки вибрати категорію програми і завантажити його на комп'ютер. Для утиліти QIP Infium вміст архіву необхідно розпакувати в папку C: Program FilesQIP Infium. Після запуску програми натисніть меню і виберіть пункт "Налаштування". У вікні, перейдіть до вкладки "Інтерфейс», виберіть новий скін і натисніть кнопку «Застосувати».
5
Для програми Miranda вміст архіву необхідно розпакувати в папку C:/Program Files/Miranda im/Skins. Після запуску програми натисніть меню і виберіть опцію «Тонка настройка», перейдіть до пункту «Скін списку». Виберіть новий скін і натисніть кнопку «Застосувати».