Як пов'язати костюмчик.

В магазинах зараз можна зустріти достаток всіляких теплих в'язаних костюмчиків для дітей. Вони всі дуже симпатичні і зручні, але от їх ціна іноді просто вражає уяву. Якщо ви хочете, щоб у вашого малюка був красивий, теплий, а головне оригінальний костюмчик, якого не буде більше ні в кого, то спробуйте створити його власними руками. А потрібні для цього тільки пряжа, спиці і ваша працьовитість.
Вам знадобиться
  • - пряжа
  • - спиці
Інструкція
1
Отже, придбайте 600 гр. пряжі, бажано, якогось яскравого веселого кольору (адже це ж костюмчик для дитини), а також спиці №3.
2
Наберіть для правої штанини 50 петель, в'яжіть кромочної англійської гумкою. Потім через 20 см. Від набірного краю закрийте з обох сторін 1х2 петлі, в кожному другому ряду 1х2 і 1х1 петлі. Відкладіть петлі. Другу штанину в'яжіть аналогічно першій.
3
Переведіть всі петлі на одну штанину і продовжуйте в'язати. Через 20 см. Почніть в'язати хусткової в'язкою. Закрийте петлі. Тепер виконайте шви між ніжок і центральний.
4
Поверніть гумку навпіл, пришийте еластичну тасьму.
5
Тепер почніть в'язати светр. Для спинки наберіть 67 петель і 3 см. В'яжіть хусткової в'язкою. Продовжуйте рельєфним візерунком, пров'яжіть їм 1 см. Коли зв'яжете 17 см., В кожному ряду закривайте для пройм з обох сторін 1х2, а потім у кожному другому ряду 1х2 і 2х1. Через 32 см. Закрийте для плечових скосів 1х6 петлі, і потім у кожному другому ряду 1х7 і 1х6 п. Закрийте для вирізу горловини центральні 9 петель, закінчите обидві сторони роздільно. З внутрішньої сторони закрийте в наступному другому ряду 1х6 петлі. Через 33 см. Закрийте всі петлі.
6
Тепер потрібно зв'язати перед. В'яжіть перед так само як спинку, але з більш глибоким вирізом для горловини. Для цього пров'яжіть 28 см, а потім закрийте середні 8 петель, і потім в кожному другому ряду 1х3, 1х2 і 3х1 петлі. Закрийте петлі на висоті спинки.
7
Тепер нам потрібно буде зв'язати рукава. Наберіть 40 петель і в'яжіть 3 см. Хусткової в'язкою. Далі 2 см. В'яжіть рельєфним візерунком. Додавайте для скосов в кожному четвертому ряду 9х1 п. Через 20 см. Закрийте з обох сторін, щоб зробити відкат рукава, 1х3 петлі, а потім у кожному другому ряду 1х3, 2х2, 2х1, 2х2, 2х3 петлі. Закрийте петлі.
8
Тепер акуратно зшийте всі деталі светри - виконайте бічні шви, шви рукавів, вшитої рукава. Ваш костюмчик готовий.