Як написати програму exe.

Exe-файл в операційній системі Windows - це виконуваний файл програм. Він являє собою спеціальним чином оброблений код, написаний програмістом, скомпільований і перетворений в виконуваний тип. Тому взяти блокнот і написати файл exe, як це можна зробити за bat- або inf-файлами, не можна.
Вам знадобиться
  • - знання програмування.
Інструкція
1
Визначтеся з завданнями, які повинна виконувати ваша програма. Якщо це нескладні завдання (наприклад, автозапуск програм), то відразу приступайте до написання bat-файла. Боле складні дії необхідно описувати за допомогою мови програмування. Яка мова вибрати - залежить від специфікації поставлених завдань. Ви повинні володіти стандартними знаннями про мову програмування, щоб самостійно написати невелику програму для виконання якихось певних завдань.
2
Після вибору мови програмування вивчіть основи написання коду на даному мовою. Встановіть середу розробки та спробуйте свої сили у написанні нескладних програм. Після осмислення логіки роботи середовища і компілятора можна приступати до реалізації поставлених завдань.
3
Після написання програми скомпілюйте файли програмного коду в який виконувався додаток, додавши необхідні бібліотеки та ресурси. Перевірте результат роботи на власному комп'ютері, а потім на комп'ютері-тестері, щоб виключити непередбачені помилки. Як правило, можна скористатися стандартним компілятором програмованої середовища. Також існує спеціальне програмне забезпечення, яке дозволяє компілювати різні програми з початкових кодів. Використовуйте ті методи, які вам найбільше підходять.
4
Якщо вас влаштують можливості bat-файлу, то після написання коду перетворіть bat в exe за допомогою програми Bat To Exe Converter. Цей додаток можна легко знайти в інтернеті. Правила написання виконуваних bat-файлів також вільно доступні на тематичних порталах і форумах. За допомогою bat-файлів можна описати виконання практично всіх системних задач. Однак, складні умовні конструкції та об'єктне програмування в таких файлах реалізувати можна.
Багато користувачів, що створюють презентаційні матеріали, знають про те, що вигідніше створити exe файл, в якому найкраще виглядає презентація. Поєднання високої якості зображення і невеликого розміру файлу презентації, досягається шляхом іншого алгоритму зміни зображення на екрані.

Відеоряд змінюється не із заданою частотою - 25 кадрів в хвилину, а через тимчасові інтервали, встановлювані користувачем відповідно до динаміки зображення. Якщо зображення статично (стоїть на місці), то воно не змінюється, а в відеофайлі зображення змінюється зі швидкістю 25 кадрів в секунду. При відтворенні на екрані монітора можливі перешкоди, які користувачами сприймаються як погіршення качества.Другой приклад, при якому також найкраще зробити exe файл - це фотопрезентація. Фотографії високої якості у форматі 2000x3000 пікселів за розміром займають до 3,5 Мб. Створюючи презентацію або слайд-шоу з використанням безлічі фотографій, розміри файлу будуть просто величезні. Крім того, вихідні характеристики слайд-шоу повинні відповідати вирішенню конкретного монітора. У такій ситуації краще створити exe файл правильно, тобто встановити параметр «Розмір рендеринга». Він активний за замовчуванням із значенням 800х600 пікселів. Його потрібно збільшити до 1200х900 пікселів. Перегляд на екрані з дозволом, наприклад, 1280x1024 пікселів, фотоматеріалу розмірами 2000x3000 пікселів часто призводить до зростання навантаження на процесор комп'ютера, що може викликати смикання картинки при зміні і русі. Для зменшення навантаження і розміру файлу кращим рішенням буде підгонка що вставляється в слайд зображення таким чином, щоб воно було такого ж розміру, але без стиснення. При підгонці фото, додатково потрібно підвищити різкість зображень в межах 20-25%. Для створення слайд-шоу в форматі exe, можна використовувати меню в програмі презентацій. Вибираємо функцію «Створити», переходимо на «Створити exe шоу». На з'явилася вкладці «Вихідні опції» вказуємо «Якість виведення» - «Високе». Далі встановлюємо або відмовляємося від меню в створенні слайд-шоу. У сусідній вкладці «Вибір шоу» потрібно зняти мітку «Включити вступне шоу на вкладці» і «Заставка при старті шоу». Після цього активувати команду «Створити». Одержаний exe файл презентації або слайд-шоу можна записувати на CD або DVD. Для цього підходять будь-які програми записи компакт-дисків.