Як обробляти гриби. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Гриби - це смачні дари лісу, якщо їх приготувати належним чином, то вони будуть окрасою столу. Деякі види грибів можна їсти сирими, але в більшості випадків перед вживанням їх необхідно обробити.
Вам знадобиться
    • гриби;
    • сіль
    • оцет
    • лимонна кислота.
Інструкція
1
Ретельно переберіть гриби принесені додому, перевірте, щоб в них не було помилкових примірників і поганок. Розділіть їх на види. В'ялі, червиві і переросли гриби викиньте.
2
Замочите відібрані гриби з невеликою кількістю червотін в холодному солоному розчині (у співвідношенні 70 грамів солі на один літр води).
3
Сильно забруднені гриби замочіть в холодній воді без солі.
4
Хорошим очищеним грибам ображати ніжки, у маслюків зніміть плівки верхню і нижню, у груздів обережно зіскоблити верхній чорний шар, у сирожек акуратно зніміть шкірку з капелюшка.
5
Гриби з гірким молочним соком замочіть не менше, ніж на дві доби у воді, приберіть в прохолодне місце. Міняйте воду не менше трьох разів на добу.
6
Промийте білі гриби та печериці водою з додаванням лимонної кислоти або оцту для того, щоб вони не потемніли.
7
Після промивання печериці та білі гриби покладіть на сито і обшпарте їх три рази гарячою водою, а решта гриби проваріть у киплячій воді близько трьох хвилин.
8
Зморшки, строчки покладіть на півгодини в холодну воду для того, щоб отмокла земля і сміття. Після цього гриби кілька разів ретельно промийте і проваріть у киплячій воді десять хвилин для видалення наявної в них гельвеловая кислоти, шкідливою для організму. Після варіння відвар негайно злийте.
9
У маслюків видаліть слизову шкірку, промийте їх і проваріть у киплячій воді три хвилини.
10
Для того щоб усунути специфічний гіркуватий присмак, проваріть рижики пару хвилин в киплячій воді.
Зверніть увагу
Чи не збирайте грибів уздовж шосейних доріг, недалеко від заводських територій та звалищ - це може призвести до сильного отруєння.
Корисна порада
Для того щоб гриби краще проварилися, збирайте молоді, міцні, без пошкоджень і червотін, а більші гриби розріжте на частини, також відокремлюйте ніжки від капелюшків.