Як об'єднати частини файлу. Як об'єднати два файли flac в один.

Для передачі через інтернет або записи на носії інформації обмеженого обсягу часто застосовують розбиття великих файлів на частини. Як правило, дану операцію здійснюють спеціальними утилітами або файловими менеджерами, що мають подібну функцію. Збірка файлу з частин за допомогою того ж кошти не представляє проблем. Але що робити, якщо потрібної утиліти ні? Як об'єднати частини файлу вручну?
Вам знадобиться
  • - права на читання вихідних файлів;
  • - вільне місце на диску для формування результуючого файлу;
  • - права на запис в цільову директорію.
Інструкція
1
Об'єднайте частини файлу за допомогою функції дописування вмісту файлового менеджера. Використовуйте програму файловий менеджер, яка надає опцію додавання одного файлу до кінця іншого при спробі його перезапису. Однією з таких програм є Total Commander.В однієї з панелей файлового менеджера відкрийте каталог, в який буде поміщений результуючий файл. Скопіюйте в нього першу з поєднуваних частин файлу . Перейменуйте її, задавши ім'я результуючого файлу . Скопіюйте це ім'я в буфер обміну або запам'ятайте його.У іншій панелі файлового менеджера відкрийте каталог з другої з поєднуваних частин файлу . Почніть процес копіювання другій частині файлу в каталог з перейменованої першою частиною. Файловий менеджер відобразить діалог підтвердження з текстовим полем, в якому міститься повний шлях і ім'я файлу призначення. Замініть частину шляху, відповідну імені файлу на вміст буфера обміну або вручну введіть ім'я результуючого файлу . Натисніть кнопку OK.Поскольку цільової файл вже існує, буде виданий запит на тип здійснюваної операції. Виберіть «Дописати». Послідовно виконайте аналогічну операцію по відношенню до всіх інших частинах файлу .
2
Об'єднайте частини файлу за допомогою функції збірки Total Commander. Помістіть всі об'єднуються частини в один каталог. Перейменуйте їх, давши файлу м однакове ім'я та цифрові розширення виду 001, 002, 003, і т.д. Послідовність номерів розширень визначатиме порядок проходження частин в результуючому файлі. Відкрийте в одній панелі Total Commander каталог з підготовленими файлу ми частин, а в іншій - каталог, в який буде виконано складання. Виділіть першу з частин файлу (ту, що має розширення 001). Виберіть в головному меню Total Commander пункти «Файл» і «Зібрати файл ...». У діалозі натисніть кнопку OK. Дочекайтеся закінчення процесу об'єднання частин.
3
З'єднайте частини файлу з використанням команди copy з командного рядка. Запустіть командний процесор cmd. Для цього клікніть по кнопці «Пуск» на панелі задач на робочому столі. В меню оберіть пункт «Виконати». Відобразитися діалог «Запуск програми». В текстовому полі цього діалогу введіть cmd. Натисніть кнопку OK.В вікні консолі введіть команду вигляду: copy/B file1 + file2 + ... + fileN result_fileгде file1, file2, fileN - рядки, які становлять абсолютні або відносні шляхи з іменами файлів частин, result_file - ім'я файлу результату, ключ/B вказує на необхідність злиття файлів в бінарному режимі. Натисніть кнопку Enter. Дочекайтеся закінчення процесу копіювання.