Як збільшити основні засоби.

Збільшення первісної вартості основних засобів може бути виконано за рахунок проведення їх переоцінки. Дана процедура не тільки сприяє збільшенню розміру чистих активів, але і покращує показники рентабельності, ділової активності та обороту підприємства. Збільшення основних засобів в свою чергу дозволяє істотно скоротити розмір оподатковуваної бази за рахунок зростання амортизаційних відрахувань.
Інструкція
1
Ознайомтеся з основними документами, що визначають порядок проведення переоцінки і відображення результатів у бухгалтерському обліку. Дана процедура регламентується ПБУ 6/01 «Облік основних засобів» та Методичними вказівками з бухобліку основних засобів, а також прийнятими правилами в обліковій політиці підприємства.
2
Оформіть відповідний розпорядчий документ про проведення переоцінки основних засобів. Вкажіть найменування об'єктів основних засобів, які будуть переоцінені, дати їх придбання, виготовлення або споруди, а також дату надходження об'єкта в бухгалтерський облік компанії. Вихідними даними переоцінки виступатимуть первісна або поточна вартість, сума амортизації, документально підтверджені дані про вартість об'єктів основних засобів. Призначте спеціальну комісію для збільшення основних засобів.
3
Оберіть метод проведення переоцінки, який, як правило, повинен бути зазначений в обліковій політиці підприємства. Метод індексації полягає у використанні спеціальних індексів, які відображають вплив інфляції. Більш простим у застосуванні є метод прямого перерахунку, згідно з яким визначається ринкова вартість основних засобів. Скоректуйте суму амортизаційних нарахувань, накопичених на рахунку 02 «Амортизація основних засобів» множенням на коефіцієнт переоцінки.
4
Проведіть документальне оформлення проведеної переоцінки. Відомість для складання звіту визначається формою, яка повинна бути затверджена в обліковій політиці підприємства. Також результати збільшення основних засобів повинні бути відображені в розділі 3 інвентарної картки по даному об'єкту за уніфікованою формою № ОЗ-6. У бухгалтерському обліку дані переоцінки відображаються відкриттям кредиту по рахунку 83 «Додатковий капітал» або рахунку 84 «Нерозподілений прибуток» і дебету за рахунком 01 «Основні кошти ».
Віджимання - базове ефективна вправа для розвитку не тільки спини, грудей, рук, але і для зміцнення ніг і сідниць. Його застосовують у різних видах спорту, в тому числі і в бодібілдингу. Також ця вправа є відмінним варіантом для загальної атлетичної підготовки.
Вам знадобиться
  • - Ступени;
  • - баскетбольний м'яч;
  • - два тенісних м'яча;
  • - вантажі.
Інструкція
1
Застосуйте підручні засоби для тренувального процесу. Виконайте чотири сети віджимань на максимальну кількість разів. На перших порах буде достатньо і 10-12 повторень. Зробіть перший підхід, тримаючи ноги разом на підлозі. У другому - поставте їх на невисоку сходинку. Замість неї можна використовувати баскетбольний м'яч або ліжко. Виконайте третій сет віджимань від стільця або крісла. Четвертий можете зробити, поклавши ноги на невисокий стіл. Чим вище ноги, тим швидше зможете збільшити кількість звичайних віджимань.
2
Міняйте положення рук - це допоможе краще пропрацювати всі групи м'язів, на які впливає дана вправа. Поставте руки ширше рівня плечей для опрацювання найширших м'язів грудей. Або вже - для її внутрішньої частини. Але намагайтеся в основному виконувати віджимання середньої постановкою рук, щоб рівномірно прокачувати основні групи м'язів.
3
Використовуйте м'ячі для збільшення навантаження на грудні м'язи. Ви зможете більше разів віджиматися, якщо будете балансувати на м'ячах під час виконання вправи. Візьміть два тенісних м'ячі і спробуйте віджатися, спираючись на них руками. Зробіть 10-15 повторень. Скористайтеся баскетбольним м'ячем для вузької постановки рук. Виконайте приблизно стільки ж раз і відчуйте, наскільки напружилися м'язи. Впроваджуйте ці вправи в тренувальний процес.
4
Віджимайтеся з вагою на спині. Найпростіший спосіб збільшення кількості віджимань - робити вправу з невеликим вантажем. Починайте з 5-10 кг і поступово збільшуйте вагу. Деякі атлети садять собі на спину партнерів по тренінгу. Не варто занадто форсувати з великими вагами, оскільки можна перевантажити спину. Займайтеся за вищенаведеною методикою три-чотири рази на тиждень. Результат не змусить себе чекати.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-ZenjFqraLI