Як підключити автомагнітолу комп'ютера. Як під'єднати usb магнітолу до комп'ютера.

Звичайна автомагнітола, навіть сама недорога, з нормальним звуком і не від іменитих виробників здатна «розгойдати» вашу домашню акустичну систему при правильному підключенні в домашніх умовах. За чистотою і якістю звуку вона може обігнати більшість сучасних музичних центрів.
Вам знадобиться
  • - комп'ютерний блок живлення;
  • - автомагнітола;
  • - динамік.
Інструкція
1
Скористайтеся для підключення автомобільної магнітоли до комп'ютеру звичайним блоком живлення. Для цього відріжте стандартний роз'єм DIN, який призначений для підключення магнітоли до автомобіля, оголити дроти, щоб під'єднати їх до «домашнім» контактам. Підготуйте дроти, щоб підключити акустичну систему, а також проводи для живлення автомобільної магнітоли.
2
Підключіть магнітолу до блоку живлення, для цього вам знадобиться блок на 300-350 ват, який має струм по лінії +12 В не менше, ніж 12 ампер. Максимальний струм по лінії + 5В, а також по інших лініях значення для підключення магнітоли до ПК, не має. Найзручнішим для того, щоб підключити автомобільну магнітолу до ПК, є роз'єм, який використовується для під'єднання жорстких дисків.
3
Відріжте його і припаяйте до контактів магнітоли, або сконструюйте перехідник, щоб можна було в подальшому використовувати блок живлення в комп'ютері. Щоб запустити блок без материнської плати, скористайтеся великим роз'ємом, який і використовується для підключення до неї.
4
Замкніть землю із зеленим контактом - тоді блок живлення запуститься і подасть напругу по всіх дротах. Якщо контакт розімкнути, відбудеться вимкнення. Використовуйте звичайну шпильку, щоб включити блок. Приєднайте її в отвори. Якщо в блоці живлення присутній вимикач, що не виймайте шпильку. У цьому випадку для включення/виключення живлення можна користуватися даними вимикачем. Припаяйте всі необхідні колонки.
5
Сконструюйте колонки з автомобільних динаміків, для цього купите будь динаміки, що не дуже важкі. Далі знайдіть або зробіть коробку з дерева, з товстими стінами, пропиляєте під динамік отвір, пофарбуйте її лаком. Або скористайтеся коробкою з твердого картону. Вставте динамік в картон і підключіть до його отвору автомагнітолу.
В складної операції по збірці комп'ютера, як може здатися деяким користувачам, насправді, важко засвоюваних речей абсолютно немає. Комп'ютер створювався людиною і призначений тільки для людини. Більш тісне знайомство з усіма складовими дозволить збільшити рівень досвіду в збірці.
Вам знадобиться
  • Системний блок, блок живлення, викрутка «+»
Інструкція
1
Блок харчування забезпечує всі пристрої електроживленням. Він кріпиться всередині системного блоку. Для того щоб встановити блок харчування, необхідно знеструмити комп'ютер (відключити живлення). Візьміть викрутку «+». Поверніть до себе системний блок тильною стороною (задня частина).
2
Використовуючи викрутку, постарайтеся акуратно викрутити всі гвинти, які тримають бічні кришки системного блоку. Після того, як будуть всі кріплення вивінчени, зніміть бічні кришки системного блоку.
3
Якщо поставити перед собою системний блок бічною стороною, то блок харчування буде кріпитися у верхньому лівому куті на чотири гвинти-самореза. Візьміть однією рукою блок харчування, іншою рукою викрутку. Закріпіть блок харчування і вкрутити саморізи.
4
Блок харчування закріплений, залишається підвести всі кабелі. На корпусі блоку харчування можна помітити вихід кабелю, що складається з великої кількості проводів. Від блоку харчування до материнської плати йде основний дріт. Підключіть його до материнської плати. Роз'єм великого розміру, тому заплутатися просто неможливо, а також не так вставити (в корпусі штекерів є пази).
5
Інші проводи приєднуються до абсолютно інших пристроїв, таким, як CD/DVD-привід, жорсткий диск і т.д. Після виконання цієї операції, зберіть корпус системного блоку, встановивши на місце бічні кришки.