Як відрегулювати тиск води. Як відрегулювати клапан тиску води.

Складно уявити собі присадибну ділянку без водопроводу: ні дерева в саду не полити, ні овочі на городі не вирости ... Словом, без води як без рук. З подібними ж проблемами можуть зіткнутися ті, у кого на ділянку вода подається з малим тиском. Та й жителів багатоквартирних будинків ця біда не обійшла стороною: досить часто вони стикаються з незадовільним тиском в водопроводі. Але ситуація не безвихідна: тиск води можна відрегулювати.
Вам знадобиться
  • - два бака;
  • - труби;
  • - вентиль;
  • - крани;
  • - розвідний ключ;
  • - тоненький трос;
  • - накопичувальна ємність;
  • - зворотний клапан;
  • - побутової насос;
  • - редуктор.
Інструкція
1
Щоб водопроводом можна було користуватися постійно і при цьому тиск води було оптимальним, зробіть акумулятор. Для цього на присадибній ділянці потрібно змайструвати незвичайний «механізм». Від йде магістрального водопроводу пустите трубу, на якій встановіть вентиль.
2
Від вентиля виконайте розгалуження труби: одна частина повинна піти до розводящої ланцюга-першому баку, а друга - до запасного баку, що виконує роль акумулятора. І на одній, і на другій трубі встановіть крани, за допомогою яких можна було б в будь-який момент перекрити ділянку водопровідної мережі. Зворотний клапан цієї водопровідної системи служитиме запобіжником, регулюючим тиск, з яким подається вода. Акумулятор діє таким чином: вода під впливом високого тиску стискає повітря, що знаходиться в баку. Коли тиск дещо зменшується, повітря виштовхує воду з бака.
3
З метою підвищення тиску води в водопроводі багатоповерхового будинку для початку виконайте прочищення водопровідних труб. Перекрийте аварійний кран на трубі, що подає воду до багатоквартирного будинку, потім виконайте демонтаж змішувача і введіть у водопровідну трубу трос. У міру прочищення невеликих ділянок водопровідної труби потрібно відновлювати подачу воду (це дозволить вимити все відшарувалися налипання).
4
Збільшити тиск у водопроводі можете встановивши в квартирі накопичувальну ємність, насос для підвищення тиску води і зворотний клапан.
5
Небезпечно і підвищений тиск води в трубі, оскільки воно може спровокувати аварії, а також вихід з ладу таких побутових приладів, як газові колонки. Зважаючи на це, зменшіть тиск у водопроводі, встановивши на трубі редуктор, понижуючий тиск.
Зверніть увагу
Ніколи не ставте редуктор на трубі, що подає гарячу воду: робоча температура редуктора строго обмежена.
Корисна порада
Можна скористатися послугами фахівців, які дадуть рекомендації з приводу оптимізації тиску води в трубі у вашому конкретному випадку.