Як зробити пакувальний бант. браслет з пакувальної стрічки.

Бант - один з найпоширеніших видів прикраси подарункової упаковки. Існує безліч способів зав'язування бантів. До того ж вони можуть бути виконані з різних матеріалів: добре тримають форму тканин (шовк, нейлон, оксамит), спеціальних паперових стрічок і навіть поліетиленових пакетів. Цікаво виглядають банти зі стрічок двох або більше видів - різних кольору, ширини, фактури. Різноманітні і їх форми: м'які або жорсткі, чіткі геометричні або фантазійні, прості і аскетичні або розкішно-пишні.
Вам знадобиться
  • - декоративна стрічка;
  • - шматочок більш вузької стрічки або дріт.
Інструкція
1
Щоб зробити дуже ефектний, пишний «махровий» бант (або «куля»), візьміть стрічку з жорсткого матеріалу, щоб форма прикраси була найбільш чіткою і виразною. Прикиньте приблизну його величину, орієнтуючись на розмір упаковки або предмета, який ви хочете їм прикрасити. Необхідно визначити діаметр майбутнього банта.
2
Поверніть стрічку навколо долоні в кілька кілець (досить 6-8 витків), діаметр яких дорівнює тій величині, що ви визначили.
3
Згорнуту таким чином стрічку покладіть на стіл. Кінці стрічки при цьому повинні знаходитися посередині. На бічних згинах приплюснутого рулончика зріжте куточки (по два з кожного боку), захоплюючи всі шари стрічки.
4
Тепер розгорніть рулончик у формі кільця. Поєднайте верстви кілець в тих місцях, де були зрізані куточки, щоб виїмки опинилися посередині, і знову плоско укладіть на стіл (або тримайте в руці).
5
Шматком інший, більш вузької, стрічки або дроту туго перетяните заготовку банта по центру з виїмками і зав'яжіть.
6
виправіть всі петлі банта назовні в усі сторони. Почніть з внутрішніх петель - виправіть їх по черзі в протилежні сторони. Наступні пари петель виправіть з рівномірним зміщенням по окружності, щоб бант мав красиву форму півсфери.
7
Різновид цього виду банта - прикраса у вигляді хризантеми. Почніть його виготовлення за тією ж схемою, що й «махровий» бант.
8
На етапі, коли ви перев'яже його заготівлю іншим шматочком стрічки або дротом, зробіть кілька поздовжніх надрізів на обох половинках перехопленого посередині рулончика (не доходячи до центру). Кількість надрізів залежить від ширини стрічки, яку ви використовуєте, але смужки, на які ви розріжете петлі, повинні бути досить вузькими, щоб створювався ефект квітки хризантеми.
9
Далі акуратно розправте петлі банта точно так само, як і в описаному вище способі. Ваша «хризантема» готова.