Як вибрати вудилище на коропа.

Карп завжди є гідною нагородою для риболова і багато хто бажає дістати такий трофей. Для лову коропа важливо не тільки правильно вибрати насадку, використовувати міцну волосінь і хороший гачок, а й мати надійне вудилище. Спробуємо розібратися, як вибрати вудилище на коропа . Що для цього необхідно знати і на що звернути увагу?
Інструкція
1
Карп не є хижаком, тому воліє водойми, багаті рослинною їжею. Він мешкає в ставках, озерах і широких річкових заводях зі стоячою водою або повільною течією. Короп дуже непросте, адже не дарма його називають «водяний лисицею». Спійманий він може підпиляти лісочку спинним плавником, але частіше намагається піти, зробивши різкий і потужний ривок. Правильно підібране вудилище для коропа допоможе уникнути цих непріятностей.Карп - риба обережна, близько до себе не підпускає, любить годуватися біля заростей очерету та очерету, тому вудилище має бути достатньо довгим. Вибирайте вудилище для коропа довжиною 5 - 6 метрів, щоб не злякати рибу.
2
Оскільки в очікуванні клювання доводиться довго і бажано нерухомо тримати снасть, то вага вудилища має велике значення. Він повинен бути якомога менше. В цьому допоможе правильний підбір матеріалу, з якого виготовлено вудилище .Для лову коропа краще вибрати вудилище з вуглепластика. Поряд з міцністю і жорсткістю цей матеріал набагато легше інших, тому ваша рука буде менше втомлюватися.
3
Жорсткість визначає форму і ступінь вигину снасті при виведенні риби або так званий лад вудилища. Для лову даної породи риб найкраще підійде вудилище середньої жорсткості. Це дасть необхідну пружність при ривках, а не дуже великий вигин дозволить вести коропа і потрібному напрямку і не дасть йому можливість запитати снасть в заростях очерету.
4
Бажано вибрати вудилище для коропа з меншою кількістю колін. З'єднання колін повинно бути щільним та перекриватися приблизно на 1/6 частину від довжини коліна. Це все створить додаткову міцність по всій довжині вудлища.
5
вершинками вудилища краще виберіть комбіновану, наполовину суцільну наполовину пустотілу. Це не дасть кінчика вудилища сильно «клювати» воду при різкому закиданні і зменшить можливість його поломки.
Зверніть увагу
Зверніть увагу на якість вудилища - незначний, на перший погляд, вада, може привести до поломки в найвідповідальніший момент.
Корисна порада
Вибираючи вудилище для коропа, уважно огляньте місця точкового зварювання на кільцях колін і їх стійках. При необхідності ретельно пропоїти ці місця.