Як поставити мишоловку.

Гризуни завдають непоправної шкоди домашнім господарствам. Особливо близько з цією проблемою знайомі жителі заміських будинків. Однак і власники квартир часто стикаються з цими непроханими «гостями». Ефективним засобом боротьби з гризунами служать мишоловки.
Вам знадобиться
  • - пляшка скляна;
  • - 30 грамів нерафінованої соняшникової олії;
  • - дерев'яна рейка;
  • - пустотельний стакан-неваляшка;
  • - приманка (смажене насіння, підсмажене сало, хлібні крихти, змочені рослинним маслом, або щось інше);
  • - мишоловка.
Інструкція
1
Місцезнаходження мишоловки залежить від її різновиду і принципу дії. Є чимало способів зробити пастку для гризунів своїми руками. Приміром, налийте в скляну пляшку соняшникової пахучого масла і встановіть до пляшки рейку так, щоб її один кінець стикався з шийкою ємності, а другий - з підлогою.
2
Цю « мишоловку » залиште на балконі або в будь-якому іншому місці, де завелися миші. Як тільки гризуни учуют ароматний запах рослинного масла, вони обов'язково кинуться до пляшки і по реечки заберуться в неї. Ось капкан і спрацював, адже вибратися назад миші не зможуть: зробити це слизькими лапками по рясно змащеному олією склу неможливо.
3
Пустотельний стакан з заокругленим дном, стінки якого різної товщини, покладіть на бік, а всередину його помістіть приманку. Як тільки цікава миша заползет в стакан, автоматично центр ваги поміняється і цю посудину займе вертикальне положення. Встановити дану пастку можна, наприклад, на кухні або в коморі (якщо миші вже проникли в будинок).
4
Ефективний засіб для відлову гризунів - мишоловка, в конструкції якої, крім корпусу, є пружина, нитка-сторожок і дротяна петля-зашморг. Помістіть всередину мишоловки принаду. Миша, відчувши апетитний запах їжі, залізе в отвір мишоловки і тут же її голова застрягне в петлі-зашморгу. Спроба перегризти петлю не увінчається успіхом: під впливом пружини петля затягнеться ще сильніше. Цей прилад ні в якому разі не можна встановлювати в тих місцях, куди добратися зможуть маленькі діти. В ідеалі його можна використовувати в сараї, біля вуликів і в інших місцях господарського призначення.
Зверніть увагу
Ні в якому разі не витягуйте миша з мишоловки голими руками! Беріть її папером або в товстих рукавичках.
Корисна порада
Якщо в будинку або квартирі завились миші, уживіть рішучі дії, щоб позбутися від них. Гризуни дуже небезпечні: вони переносять безліч серйозних інфекцій з летальним результатом.