Як зшити вушанку.

Всім відома непорушна істина про те, що жінка любить вухами. Тому, милі дами, давайте будемо берегти і закривати наші вуха не будемо піддаватися спокусам показати себе у всій красі на весняному сонечку. Березневі вітру сири і холодні. А такий предмет гардероба, як шапка-вушанка, і вуха зігріє, і красу підкреслить.
Вам знадобиться
  • - ножиці
  • - аркуш паперу
  • - сантиметрова стрічка
  • - мілкий або олівець
  • - нитки
Інструкція
1
Виберіть тканину. Чим оригінальніше і абстрактніше вийде візерунок на шапочці, тим більше чарівною і унікальною будете виглядати ви. Однак, не забудьте про те, що все таки основна наша мета зберегти в теплі наші вушка, тому тканина виберіть все-таки досить щільну, але не дуже товсту.
2
смерьте сантиметровою стрічкою окружність вашої голови, розділіть вийшла довжину на 6 (якщо ваша шапочка буде шестиклинка). Виміряйте висоту-глибину передбачуваної шапочки.
3
На аркуші паперу відкладіть відрізок, рівний ширині 1 клина, від середини відрізка проведіть перпендикулярну ліню рівну висоті вашої шапочки.
4
З'єднайте вершину з основою. У вас має вийти трикутник. Зробіть бічні сторони більш опуклими. Це потрібно для того, щоб шапочка не стирчала на голові, а прилягала по формі.
5
Накладіть викрійку на виворітну сторону підготовленої тканини, обведіть. Зробіть припуски на шви - від 1 до 1,5 см. Виріжте по малюнку клин. Подібним же чином накресліть і виріжте і решта 5 клинів.
6
Розкладіть вирізані з тканини клини попарно і зшийте їх, згорнувши лицьовими сторонами один до одного.
7
Змітайте між собою отримані 3 деталі. Все вершини повинні збігатися в 1 точці. Слідкуйте, щоб виріб не вийшло кривим.
8
Приміряйте вийшла шапочку. На даному етапі усуньте всі нерівності, кривизну. Якщо шапочка трохи туговато, залиште трохи менше місця на шов, змініть ширину намітки. Прошийте всі шви на машинці.
9
Намалюйте викрійку вушок. Для цього знову скористайтеся сантиметровою стрічкою, аркушем паперу і олівцем. Виріжте по шаблону 4 частини вушок і зшийте попарно між собою. Якщо будете використовувати зав'язку, то між лицьовими частинами вушок покладіть тесемочкі або шнурок, так щоб кінчик було видно. Прошийте шви, виверніть деталі на лицьову сторону.
10
Приметайте вушка до внутрішньої частини шапочки. По шаблону клина викрийте (на 0,5 см. Уже) і зшийте подклад для вашої вушанки. Акуратно приметайте, а потім пристрочите на машинці.