Як відновити пароль Outlook.

При роботі з поштовими програмами дуже важливо пам'ятати паролі, оскільки ваш електронний ящик - це не тільки міститься в ньому інформація про листування, але й ключ до багатьох вашим акаунтів на різних сайтах.
Вам знадобиться
  • - програма Outlook Password Recovery.
Інструкція
1
Якщо ви забули пароль на Outlook, скористайтеся засобами дешифрування інформації програмами сторонніх розробників. Це пов'язано з політикою безпеки поштового менеджера, зберігання даних для входу в систему в незашифрованому вигляді може просто призвести до втрати даних або поштової скриньки, якщо це буде комусь потрібно. Також в Outlook є функція запам'ятовування пароля, відключивши яку вам доведеться вводити дані вручну. У цьому випадку відновлення пароля буде неможливо, якщо тільки раніше ця функція була використана.
2
Скачайте на ваш комп'ютер програму Outlook Password Recovery. Встановіть її, попередньо перевіривши на віруси. Будьте уважні при установці стороннього програмного забезпечення для роботи з поштою і паролями - завжди завантажуйте їх з офіційних сайтів розробників, оскільки деякі з них можуть бути використані зловмисниками з метою крадіжки акаунтів і поштових скриньок. Найкраще для перевірки подібних програм використовуйте Norton Internet Security, оскільки він має вбудований плагін перевірки надійності встановлюваного програмного забезпечення, грунтуючись на статистиці його використання.
3
Після установки Outlook Password Recovery запустіть її. Будьте уважні, вона функціонує тільки в ос windows 93-XP, для пізніших версій операційної системи скористайтеся більш нової складанням програми. Виконайте відновлення паролів пошти, слідуючи її вказівкам.
4
Надалі користуйтеся спеціальними програмами для зберігання паролів. Зверніть увагу і на інші програми дешифрування паролів, однак, більшість з них працює за тим же принципом, що і Outlook Password Recovery. На жаль, програма небезкоштовного, однак, це один з найнадійніших способів для розшифровки вашого пароля.
Зверніть увагу
Будьте уважні, вводячи дані поштової скриньки в Outlook, при автоматичному вході в програму ваше листування може бути доступна іншим користувачам ПК.