Як зшити змію. іграшка змія своїми руками.

Змія - це символ родючості, цілеспрямованості та мудрості. Тому багато набувають різні сувеніри у вигляді змії, щоб удома панувала спокійна обстановка і всі виникаючі конфлікти вміло дозволялися. Для того щоб придбати собі такий символ, його не обов'язково купувати. Адже можна зробити змію своїми руками. Якщо в будинку є діти, то крім того, що ви зробите красивий декоративний предмет для свого будинку, ви зможете подарувати дитині радість.
Вам знадобиться
  • - старий непотрібний галстук;
  • - нитки під колір краватки;
  • - два гудзики;
  • - шматочок шкіри;
  • - синтепон або будь-який інший матеріал для набивання іграшки;
  • - хутро (за бажанням)
Інструкція
1
Заповніть краватку підготовленим матеріалом. Акуратно протягніть матеріал в широкий кінець краватки і повільно просувайте його до вузького кінця. Слідкуйте, щоб матеріал рівномірно заповнював простір всього краватки, інакше у вас може вийти нерівна і кострубата змія. При заповненні важливо враховувати, щоб наповнений краватку зміг надалі гнутися і залишався м'яким.
2
Зашийте вузький кінець краватки - це буде хвіст майбутньої змії. При бажанні його можна скрутити в вузол або в кільце, і закріпити в такому положенні. Щоб набивка не випадала, точно так же зашейте і широкий кінець краватки. По можливості підберіть нитки відповідні кольором краватки і стежте, щоб стібки були непомітними. Тепер тіло змії готово, залишилося зробити її голову.
3
Акуратно пришийте на одному рівні дві однакові гудзики - це будуть очі змії. Виріжте з шкіри невелику смужку, і на одному кінці зробіть невеликий надріз. Одержаний роздвоєний язик змії акуратно пришийте або приклейте до голови готової іграшки. Злегка розправте його для того, щоб він не здавався зім'ятим.
4
Надайте своїй іграшці індивідуальність. Наприклад, можна нанести на тканину барвистий малюнок, який одразу ж буде кидатися в очі, або обклеїти її різними бусинками, дуже оригінально буде виглядати змія обшита бісером. Або можна повністю обшити всю змію хутром, і тоді ви можете бути твердо впевнені, що така пухнаста іграшка доставить вашій дитині радість.
Корисна порада
Не бійтеся проявляти свою фантазію і експериментувати при створенні іграшки. Спробуйте приробити до очей вийшла змії симпатичні, довгі вії - і ви отримаєте смішну і добру іграшку. Або ж, навпаки, надайте вашої змії трохи страхітливий і злий вигляд, прикріпивши до неї пару довгих зубів. А обмотавши хвіст звичайної тонкої ниткою, можна отримати гримучу змію.