Як змити з волосся касторова олія. змити касторове масло з волосся.

В умовах мегаполісів і несприятливої екології наше волосся вимагають додаткового догляду. Багато поживні та зміцнюють маски створені на основі касторової олії. Її застосування благотворно впливає на стан волосся, але змити її досить важко. Однак є кілька перевірених способів.
Інструкція
1
Касторка корисна великим вмістом жирних кислот. Покриваючи волосяну цибулину, масло живить і зміцнює волосся по всій довжині. Поряд з безперечними лікувальними властивостями касторка має два мінуси - вона важко змивається і має терпкий запах.Для змивання касторової олії або маски на її основі недостатньо вимити голову один раз. Лише в одиниць людей така процедура проходить як звичайне миття голови. У більшості випадків необхідно спочатку змити масло гарячою водою, а потім два рази вимити волосся з шампунем. Причому, відчуття жирного нальоту може залишатися.
2
Щоб маску легше було змити, додайте в касторку пару інгредієнтів. Змішайте 2 ст. ложки масла і по 1-й ст. ложці лимонного соку і горілки. Перемішайте. Суміш нанесіть на волосся, після закінчення 30 хвилин змийте. При цьому ви помітите, що масло без праці змивається і не залишає жирного блиску. Також скористайтеся бальзамом для волосся або кондиціонером, вони посприяють кращому розчісування волосся.
3
Ще один спосіб. Після маски на основі касторової олії намильте волосся звичайним господарським милом, а потім змийте гарячою водою. Після ретельно вимийте голову шампунем. Таким способом ви позбудетеся і від жирного нальоту, і від неприємного запаху касторки.
4
Кетамін прекрасно змивається реп'яховим шампунем. Коли ви робите маску на ніч, то такий спосіб цілком підійде. На ранок можна вимити голову улюбленим ароматним шампунем. Слідів жиру і запаху касторки на волоссі ви не відчуєте.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=E9_qKzMAvNY
Корисна порада
Коли йдеться про красу і здоров'я волосся, не варто лякатися проблем зі змиванням касторової олії. Набагато легше місяць присвятити лікувальним маскам, ніж оплачувати дорогі процедури по відновленню волосся в салонах краси.