Що таке клавіатура.

Клавіатурою називається пристрій, призначений для введення користувачем інформації в комп'ютер. Стандартна клавіатура має 102 або 101 клавішу. Крім цього, можлива наявність додаткових клавіш залежно від моделі. Всі стандартні клавіші розташовані згідно загальноприйнятої схемою.
Інструкція
1
За призначенням розташовані на клавіатурі клавіші можна розділити на 6 категорій: - алфавітно-цифрові; - Функціональні; - Спеціалізовані; - Управління курсором; - Цифрова панель; - Модіфікатори.Самий верхній ряд клавіатури - функціональні клавіші в кількості 12 штук. Під ними - алфавітно-цифрові клавіші. Праворуч від них розташовуються клавіші для управління курсором, ще правіше - цифрова панель.
2
До клавішах, що входять до складу алфавітно-цифрового блоку, відносяться клавіші, призначені для введення цифр, букв, спецсимволов, знаків пунктуації, арифметичних операторів. На стандартній клавіатурі в алфавітно-цифровому блоці їх 47 штук. У країнах, для алфавіту яких не вистачає такої кількості символів, випускаються модифіковані клавіатури з додатковими клавішами.
3
Функціональні клавіші розташовуються на самій верхній частині клавіатури. Вони мають позначення від F1 до F12. Залежно від використовуваного програмного забезпечення їх наділяють тими чи іншими функціями. Найчастіше вони працюють в комбінації з клавішами Ctrl, Alt, Shift.
4
Такі клавіші як Shift, Ctrl, Alt, Alt Gr, Caps Lock називаються модифікаторами. Їх основне призначення полягає в зміні властивостей інших клавіш. Наприклад, за рахунок натискання й утримання Shift здійснюється написання букв у верхньому регістрі. Часте використання модифікаторів продиктувало їх збільшений розмір.
5
Клавіші цифрової панелі, розташованої в самій правій частині клавіатури, дублюють клавіші алфавітно-цифрового блоку і призначені для введення цифр і математичних операторів. Цифрова панель набагато зручніше для введення даних символів, особливо коли потрібно часта робота з ними.
6
Багато клавіатури оснащені додатковими клавішами. Вони служать для зручності керування електронною поштою, зручної навігації в інтернеті і роботи з мультимедійними програвачами.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=XE7RQD3DPeQ