Як пов'язати болеро для дівчинки. Як пов'язати болеро на спицях для дівчинки 6 років.

Короткий жакетик без застібки або болеро - прекрасне доповнення до красивих суконь для будь-якої модниці. Якщо ваша дівчинка займається танцями, то пов'язане мамою болеро додасть сценічному образу ще більшу елегантність і витонченість. Виступ вашої дочки не залишиться непоміченим, а ви почуєте заслужену похвалу і слова захоплення.
Інструкція
1
Перед тим як приступити до основної частини роботи, зніміть з вашої доньки мірки необхідні для побудови викрійки. Виміряйте обхват грудей. Уточніть довжину самого виробу і помножте її на 2.
2
На папері по низу відкладіть відрізок, рівний половині обхвату грудей, з кожного краю додайте по 14 см. (На рукава). Це ширина майбутнього болеро.
3
Перпендикулярно ширині, відкладіть з кожного боку відрізок, рівний довжині спини від лінії стегон до плеча (або довжину вироби, помножену на 2), додайте ще 10 см. (Для одвороту).
4
Виконайте з пряжі зразок розмірами 10х10 см. Гумкою або іншим візерунком, число петель в якому буде парним. За викрійці розрахуйте кількість петель для довжини виробу і рядів для ширини, користуючись зразком візерунка.
5
Наберіть на спиці необхідну кількість петель. Виконуйте в'язання, закінчуючи і починаючи ряди кромочної петлею, яка в подальшому послужить припуском на шви. Перші 8 см. І останні 12 см. Полотнища в'яжіть на спицях №4, для іншої частини роботи використовуйте спиці №3 або 3,5.
6
Якщо ви вирішили в'язати болеро гумкою 2х2, то в'яжіть перший ряд так: 1 лицьова, * 2 виворітних, 2 лицьових, далі повторюйте від *, закінчите 1 лицьовою петлею.
7
Другий ряд і всі непарні: 1 виворітна, лицьові петлі в'яжуться лицьовими, виворітні - виворітними, закінчите ряд 1 виворітного петлею.
8
Останній ряд в'яжіть трохи слабше, щоб, навіть якщо ви туго закриєте петлі, можна було трохи розтягнути кромку.
9
Закрийте петлі (не стягувати). Одержаний прямокутник не повинен морщитися. Наколи пов'язану деталь на викрійку і злегка отпарьте праскою.
10
Поверніть полотнище по середині довжини, зшийте боки. Починайте шов знизу вироби, залишаючи прорізи для рук.
11
Відверніть одну з половинок вироби вгору - це буде комірець. Злегка приметайте комір до частини спинки.
12
Для обробки болеро, закріпіть нитку з виворітного боку і обв'яжіть край ажурним візерунком за допомогою гачка. У другому і наступних рядах поступово додайте кількість накидов і стовпчиків, щоб край вийшов більш пишним.
13
Можна обв'язати що не зшите полотнище на спицях. Для цього виберіть будь-який вишуканий візерунок. Після обв'язки, так само зшийте болеро, залишивши діри для рук, і загніть комірець.