Як вибрати ялинку.

Ялинка - це найважливіша деталь в оформленні приміщення до Нового року. Тому так важливо правильно вибрати це хвойне деревце, щоб воно радувало всіх своїм чудовим зовнішнім виглядом.
Вам знадобиться
  • - ялинка;
  • - груба тканина;
  • - мотузка.
Інструкція
1
Відправляйтеся на ялинковий базар якомога раніше, щоб вибрати найкращу ялинку. Адже, як правило, напередодні Нового року вибір хвойних дерев не великий, а що залишилися екземпляри мають не надто привабливий вигляд. Якщо ви запізнилися зі своєчасною покупкою ялинки, тоді можна придбати два деревця і з них спорудити одне. Це дозволить зробити новорічне дерево пишніше.
2
Підберіть ялинку, яка ідеально впишеться в кімнату. Її розміри не повинні бути занадто великими, щоб не захаращувати приміщення. Подивіться на висоту і діаметр стовбура. Якщо зростання дерева становить 1,5 м, а діаметр - менше 6 см, тоді ялинка недовго буде радувати вас своєю красою. У тому випадку, якщо ви будете ставити хвойне деревце в кут кімнати, тоді краще всього вибирати екземпляр, гілки в якому зосереджені на одній стороні.
3
Зверніть увагу на стан гілок. Спробуйте зігнути одну з них. У деревця, яке вже засихає, вони обламуються з характерним тріском. У свіжої ялинки гілки еластичні, погнути або поламати їх дуже складно. Суха ялинка буде обсипатися через пару днів після її установки. Вибирайте примірник з густими гілками і товстим стовбуром.
4
Розітріть між пальцями кілька голочок. Якщо від них буде виходити виражений хвойний аромат, а пальці стануть липкими, тоді можете сміливо купувати вбрання деревце. Таким способом можна визначити, чи не обморожені чи гілки. Важливим чинником при виборі ялинки є колір голок. У хорошого екземпляра вони мають яскраво-трав'янистий окрас, а жовтих голок на дереві не повинно бути. Проведіть рукою проти росту голок. Вони не повинні ламатися і обсипатися.
5
Огляньте зріз стовбура. Якщо він забарвлений в темний колір, тоді краще утримайтеся від покупки такої ялинки. Швидше за все, вона занадто довго лежить у продавця. Будинки обов'язково підробити стовбур і очистіть його приблизно на 10 см від кори. Це допоможе продовжити її термін служби. Зверніть увагу на ступінь пухнастості дерева.
6
Візьміть у продавця чек, який буде свідчити про те, що ялинка зрубана НЕ браконьєрами. Особливо подбайте про наявність чека в тому випадку, якщо вам доведеться їхати з деревом в громадському транспорті. Там іноді контролери перевіряють тих, хто, на їхню думку, міг самостійно зрубати новорічне деревце.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ZZ4HeAgsdh0
Зверніть увагу
Після того як ви вибрали відповідну лісову красуню, подбайте про те, щоб вона доїхала до вашого будинку в цілості й схоронності. Для цього оберніть ялинку грубою тканиною, щоб гілки не пошкодити при транспортіровке.После того як ви принесли хвойне деревце додому, залиште його в коридорі або на балконі. Різка зміна температури для ялинки дуже шкідлива, тому нехай вона постоїть у прохолодному приміщенні.
Корисна порада
Живу ялинку можна замінити штучною, яка має багато переваг. Крім того, що таке дерево не має терміну придатності, так воно ще повністю імітує справжню хвойну красуню. Але при покупці штучної ялини не варто економити, так як таким чином ви економите на її якості.