Як зшити метелика. Як зшити чоловічу метелика.

Краватка-метелик - класичний елемент парадного чоловічого костюма, що надає йому особливого шарму і ошатність. Метелик вважається традиційним аксесуаром до фрака і смокінга, а також користується великою популярністю на світських вечірках та урочистих заходах. Щоб пошити такий галстук самостійно, не потрібно ніяких специфічних знань - достатньо володіти основними навичками шиття. У цій статті ви дізнаєтеся, як за короткий час зшити ошатний краватку-метелика.
Інструкція
1
Для початку вам буде потрібно відповідна тканина. Вибирайте тканина досить щільну для того, щоб вона тримала форму.
2
Скачайте з мережі викрійку краватки-метелики - її нескладно знайти, так як форма дуже проста. Зробіть всі необхідні мірки - обхват шиї в сантиметрах, а також довжину і ширину передбачуваної метелики.
3
Після того, як всі мірки будуть зроблені, виріжте всі елементи викрійки з підкладкового флизелина або дублерина. Він підтримуватиме форму краватки зсередини.
4
Потім ті ж самі деталі викрійки розмістіть за допомогою швейних шпильок на виворітного стороні тканини, обраної вами для краватки, акуратно обведіть Кравецьким дрібному і виріжте їх, враховуючи по 5 міліметрів з кожного боку на подгибку і шви. Деталі повинні бути продубльовані - для лицьової та зворотньої сторони краватки.
5
Перш, ніж зшивати всі деталі в один виріб, пропрасуйте і отпарьте їх праскою. Прикладіть флізелінові деталі клейовий стороною на виворіт тканинних деталей і ретельно пропрасуйте гарячою праскою.
6
Після того, як подклад приклеїться, помістіть зверху ще одну тканинну частина краватки-метелики так, щоб обидві тканинні деталі - проклеенная флізеліном і звичайна - лягли один на одного лицьовими сторонами всередину.
7
Прострочіть деталь по контуру, звернувши особливу увагу на кути і залишивши невеликий отвір збоку. Щоб кути смотрелись на готової метелику краще, злегка надріжте тканину на куточках зсередини.
8
Через залишився отвір виверніть краватку на лицьову сторону і потайним швом зашейте отвір.
9
Знову пропрасуйте краватку, вже з лицьового боку, отпарьте і просушіть. Пришийте краватку до смуги тканини, яка обертається навколо шиї - ваш краватка-метелик готовий.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=qi6CdXt6Tkk
Зверніть увагу
Як зробити краватку-метелика. Для пошиття краватки-метелики необхідно 25 см чорного атласу при ширині 140 см, клейова прокладка (наприклад, виробництва Німеччини - Н200). Порядок виконання: 1. Роздрукувати з файлів дві частини викрійки на папері формату А4, не спотворюючи масштаб (формат JPG, 100 пікселів/дюйм).
Корисна порада
Як основу, яка вкладається всередину краватки ідеально підійде шматочок полотняної тканини, вирізаний безпосередньо по викрійці. Непогано, щоб краватка була суцільнокроєним, однак для економії матеріалу, шити його краще з двох частин. Як зшити краватку-метелика. Краватка-метелик вважається стильним аксесуаром, забавним прикрасою, а також милим подарунком. Досить вибрати відповідну тканину і приступати до пошиття.