Як намалювати дитині кішку.

Іноді здається, що малювати дуже складно, і для цього необхідний дар або талант. Але насправді, малювати може майже кожен, звичайно, не шедеври. Наприклад, створити кішку на папері досить легко.
Вам знадобиться
  • аркуш паперу;
  • олівець;
  • Стерк;
  • наочний посібник;
  • фантазія.
Інструкція
1
Візьміть аркуш паперу і м'який олівець. Намалюйте у верхній частині аркуша, приблизно по центру, пельмень (злегка зігнутий овал). В даному випадку він послужить головою для майбутньої кішки. Потім необхідно намалювати вуха. Їх намалюйте на маківці, у вигляді полуовалов з витягнутим кінцем (як крапельки).
2
Потім намалюйте кішці очі, носик, ротик і вуса. Розріз очей у кішки - індикатор її настрою. Наприклад, напівзакриті очі покажуть, що кішка дрімає.
3
Далі варто визначити, яку кішку ви будете малювати (кішка буде сидіти, лежати або йти). Наприклад, ви вирішили намалювати кішку, яка сидить, тобто задні лапки у неї повинні бути зігнуті, а передні, навпаки, випрямлені. У даному випадку спочатку намалюйте тулуб тварини і передні лапки. Груди - невеликий овал і дві лапки, з'єднані разом.
4
Тепер необхідно намалювати кішці задні лапки. Так як кішка сидить, то задні лапки малюємо у вигляді трапеції, починаючи приблизно від середини грудей кішки. І звичайно, кішці потрібно намалювати хвіст. Як він буде розташовуватися, залежить від вас. Хвіст може стояти трубою або ж лежати, прикриваючи лапки тварини.
5
Щоб кішка вийшла більш реалістична, можна її розфарбувати олівцями або фарбами. Можна запропонувати це зробити дитині самостійно, а можна йому допомогти і зробити це разом. Малюйте разом з дитиною і пояснюєте йому кожен крок і етап малюнка. Можна взяти одночасно два аркуші паперу, на першому будете малювати ви і пояснювати хід виконання роботи. На другому аркуші малюк буде повторювати ваші дії. Так дитина набагато швидше освоїть навички виконання малюнка кішки.