Як зробити блискавку.

Часто блискавки виходять з ладу в самий невідповідний момент. На щастя, є способи, що дозволяють швидко відновити працездатність замку за допомогою підручних засобів.
Вам знадобиться
  • - пассатижи
  • - супер-клей
  • - графітовий грифель
  • - стеаринова свічка
  • - рідка каніфоль
  • - нитка з голкою
Інструкція
1
Одна з найпоширеніших проблем - блискавка не застібається, бо замок блискавки злегка розігнувся. Щоб виправити цю проблему, візьміть пасатижі і акуратно стисніть замок, натискаючи на його нижній край.
2
У разі якщо ланки блискавки виготовлені у вигляді капронової спіралі, блискавка може розходитися через зношування ланок. В цьому випадку візьміть рідку каніфоль і нанесіть невелику кількість на ланки блискавки. Закрийте і відкрийте кілька разів блискавку і дайте каніфолі висохнути.
3
Якщо замок ходить туго. Часто трапляється на металевих блискавках. Проблема вирішується за допомогою графітового грифеля або стеаринової свічки. Натріть злегка блискавку грифелем або свічкою і замок буде ходити помітно легше.
4
Якщо нижня частина «размочаліть», візьміть «Супер-клей» і просочіть їм размочаленние частина матерії. Дайте клею просохнути.
5
Верхні упори блискавки зносилися або загубилися, і замок виходить через верх блискавки. Щоб виправити цю проблему візьміть нитку з голкою і на місці упорів зробіть намітку потрібного обсягу. Для надійності просочіть намітку «Супер-клеєм». У випадку з металевою блискавкою візьміть підходящі шматки листового заліза або дроту, зробіть з них дужки потрібного розміру, поставте на місце упорів і стисніть пассатижами.
6
Втрачений або зламаний язичок замка можна замінити звичайною канцелярською скріпкою. Просто всуньте скріпку в вушко замку, і проблема вирішена.
7
Використовуючи ці прості поради, ви зможете відремонтувати блискавку буквально за п'ять хвилин. На жаль, не завжди виходить зробити блискавку, все залежить від характеру ушкоджень. І в особливо важких випадках не залишається нічого іншого, як звернутися в швейну майстерню з проханням замінити зламану блискавку на нову. Але дрібні проблеми ви можете вирішити і самі. Дерзайте!