Як встановити фасад посудомийної машини. Як прикріпити фасад до вбудованої підсудна мийній машині.

Щасливі власники посудомийних машин стикаються з нелегким завданням: потрібно правильно встановити «помічницю сучасної господині і фасад належним чином оформити.
Вам знадобиться
  • - посудомийна машина із шаблонами;
  • - меблеві панелі і стільниця;
  • - рулетка;
  • - шуруповерт з шурупами.
  • - фурнітура.
Інструкція
1
Оберіть місце розташування посудомийної машини. Як правило, на це впливає один важливий фактор - варіант посудомийної машини, який був придбаний. Розрізняють три різновиди агрегатів: частково вбудовані моделі, повновбудовувані і окремо стоять. У тих посудомийних машин, які вбудовуються частково, на увазі завжди залишається панель управління, а вся залишилася фронтальна частина ховається за красивим меблевим фасадом. Повністю вбудовані моделі посудомийних машин цілком ховають за дверцята кухонної шафки. Інша справа, що окремо стоять посудомийні машини: вони справжня прикраса кухні, а тому їх не вбудовують.
2
Якщо ви придбали повністю вбудовується посудомийну машину, то засуньте її в нішу, яка заздалегідь була залишена під цей агрегат. За допомогою функції регулювання цоколя посудомийної машини «налаштуйте агрегат: висота посудомийної машини повинна відповідати виставленому рівню стільниці. У деяких моделях посудомийних машин, наприклад, Bosch, Siemens та Aeg, регулювання висоти агрегату проводиться за допомогою спеціальних гвинтів, розташованих в передній частині приладу.
3
У комплекті з повністю Вбудована посудомийна машинками поставляються шаблони, за допомогою яких меблевий фасад закріплюється на дверцятах. У відповідні пази на корпусі посудомийної машини прикріпіть кріпильні елементи.
4
Потім з внутрішньої сторони дверцят посудомийного приладу відкрутіть коротенькі гвинти і вкрутіть довгі: такі, щоб вони могли «прихопити і меблевий фасад.
5
На дверцята фасаду прикріпіть ручки та інші елементи декору, які присутні в дизайнерському оформленні інший вбудованих меблів.
Зверніть увагу
Приділіть увазі регулювання дверцята! При відкриванні агрегату вона не повинна різко падати до ніг і навпаки захлопуватися.
Корисна порада
Найпростіший метод установки меблевого фасаду на посудомийну машину - прикріпити фасад до дверцят агрегату за допомогою двостороннього скотча, а потім зафіксувати його, укрутивши з внутрішньої сторони дверцят саморізи.