Як викладати шаблони.

Якщо в процесі розробки власного сайту у вас залишилися кілька невикористаних варіантів загального дизайну, ви можете поділитися своїми розробками з іншими початківцями творцями сайтів. Об'єднайте файли сторінок в шаблон і викладіть на своєму сайті.
Вам знадобиться
  • - знання верстки.
Інструкція
1
Видаліть власну інформацію з заготівлі сайту. Очистіть сторінки від інформаційного оформлення. Якщо ідея сайту передбачає розміщення певного типу інформації, коротко вкажіть це на самій сторінці і в описі шаблону. Видаліть всі непотрібні блоки, які стандартом встановлені при інсталяції шаблону і движка.
2
Організуйте файли заготовки по директоріях. Не забудьте вкласти картинки та елементи оформлення. Перевірте запуск шаблону, відкривши його в середовищі розробника. Додайте інформацію про авторство на свій розсуд. Намагайтеся файли називати зрозумілими іменами, щоб надалі не плутатися при їх розташуванні.
3
заархівуйте файли поширеним архіватором, щоб зменшити обсяг викладаємо інформації. Завантажте файли на сервер і зробіть посилання на сайті на нові файли. Вкажіть опис шаблонів поряд з посиланнями на завантаження. Буде зручніше відразу розмістити мініатюрні зображення сторінок, щоб користувачеві відразу було зрозуміла загальна ідея шаблону і стилістична спрямованість.
4
Додайте контакти для зв'язку з розробником (тобто з вами), якщо плануєте відповідати на запитання користувачів, якщо такі виникнуть. Основний тип контенту деяких сайтів - це продаж готових шаблонів. Зазвичай ціни досить помірні: від одного долара до декількох. На подібних сайтах ви можете ознайомитися з прикладами пропозицій шаблонів, а також знайти інформацію про те, які шаблони найбільш затребувані користувачами.
5
Якщо ви хочете розробляти, а потім продавати свої власні шаблони, то потрібно вчитися верстці, так як для шаблону спочатку малюється макет в графічних редакторах, а потім він повністю розрізається, щоб застосовувати його на сайті. В цілому ж можна сказати, що викладати шаблони зможе практично будь-який користувач, який знає основи веб дизайну.
У процесі обробки приміщення кахлем слід звертати особливу увагу на внутрішні і зовнішні кути. Часто на стиках двох стін оздоблювальний матеріал доводиться різати на частини, що може позначитися на загальному враженні від інтер'єру. Важливо дотримати деякі правила укладання плитки, які допоможуть створити візуальний ефект цілісності облицьованої поверхні. Всі нюанси ремонтних робіт врахуйте ще на рівні планування.
Вам знадобиться
  • - кахельна плитка;
  • - будівельний рівень;
  • - зубчастий шпатель;
  • - плитковий клей;
  • - хрестики для плиткових швів;
  • - плиткоріз;
  • - оздоблювальні кутові профілі.
Інструкція
1
Розрахуйте, скільки цільних плиток вміститься на ділянці від одного внутрішнього кута приміщення до іншого. Врахуйте ширину плиткових швів (приблизно від 3 до 5 мм); від кожного стику суміжних стін необхідно зробити відступ на відстань 5 мм.
2
Оберіть «червоний» кут кімнати, який особливо впадає в очі (наприклад, навпроти входу). Саме з нього рекомендується починати облицювальні роботи. Протилежний кінець стіни повинен бути, навпаки, найменш помітним.
3
Зверніть увагу: при розкладці кахлю на «невидимий» кут має припасти не менше половини плитки. Якщо в кінці ряду доведеться робити з оздоблювального матеріалу занадто вузьку смужку, то облицювання може виглядати кустарно. У цьому випадку виконайте нові розрахунки. Знайдіть середину стіни - на ній повинен виявитися стик двох цілісних плиток або ж центральна частина одного елемента.
4
Викладати кути кахлем з двох сторін потрібно з дотриманням суворої симетрії, використовуючи абсолютно однакові обрізки. Розкроювати матеріал спеціальним плиткорезом - він має шаблон, який врахує не лише потрібний відрізок, а й припуск на Затирочний шов.
5
Нанесіть плитковий клей у «червоного кута» на стіну внизу (у підлоги), охопивши площу близько квадратного метра. Розподіліть цементну масу по поверхні зубчастої стороною шпателя («гребінкою»), щоб вийшов рівний шар з однаковими борознами. Надалі накладайте клей на сусідні ділянки такого ж розміру.
6
Приклейте першу плитку до кута, зробивши необхідний відступ. Видаліть надлишки цементу шпателем і покладіть поруч другий елемент облицювання. У плиткових стиках встановіть спеціальні пластикові хрестики, щоб ширина шва не змінилася.
7
Викладіть перший ряд кахлю, звіряючись з будівельним рівнем - тоді облицювання ляже рівно. Коли дійдете до протилежного кута, відзначте відстань до нього і приклейте останній оздоблювальний елемент. Не забудьте залишити зазор в 5 мм між стиком стін і плиткою.
8
На суміжну стіну покладіть другу половину кахельного обрізка. Якщо кераміка має малюнок, копітко сумістите його частини. Ребро однієї плитки повинно нахлестнуться на площину іншої, при цьому між елементами залишиться маленький зазор. Він не повинен бути більше пари міліметрів, щоб з'явилася ілюзія цілісності облицювання - немов кахель не має зрізу, а лише загнувся під прямим кутом. Продовжуйте працювати за зразком і викладіть ряди плитки на потрібну висоту.
9
Постарайтеся використовувати на зовнішніх кутах тільки цілісний матеріал. Точно відзначте розташування сусідніх елементів зліва і справа, потім зробіть нахлест кахлю. Він буде виглядати професійно, якщо плитка має глазурований чи закруглений край. Якщо ж ребра виглядають непривабливо, накладіть на стик стін спеціальний обробний профіль. Він лягає на цементний клей і додає відремонтованому кутку закінченість.
Корисна порада
Вивчіть асортимент оздоблювальних профілів в будівельних магазинах. Вони можуть бути пристосовані і для зовнішніх, і для внутрішніх кутів. При бажанні можна красиво оформити ними інтер'єр приміщення, підібравши вироби оптимальної забарвлення. Такі куточки не тільки додають облицюванні декоративність, але і додатково закріплюють сусідять ряди викладеного кахлю.