Як долетіти до Майамі. з владівостка в майами подорож.

Для того щоб потрапити в аеропорт Майамі, штат Флорида, США, необхідно купити квиток на літак в одній, а, можливо, і декількох авіакомпаніях, все залежить від того, звідки почнеться ваша подорож.
Інструкція
1
Забронюйте квиток на рейс Москва-Майамі в режимі он-лайн в одній з авіакомпаній, що здійснюють такі рейси. Зверніть увагу, що безпосадочні рейси здійснюються тільки компанією «Трансаеро», це найшвидший спосіб дістатися до аеропорту Майамі, час у дорозі становить всього 12 годин 40 хвилин. Всі інші авіаперевізники, наприклад, American Airlines, KLM, Air Berlin, British Airways, Delta Airlines, Air France, здійснюють проміжні посадки в європейських аеропортах, час у дорозі становить від 14 до 25 годин залежно від часу стикування рейсів. Пам'ятайте, що авіакомпанії надають суттєві знижки при купівлі квитків в обидва кінці.
2
Сплануйте поїздку в Майамі з Петербурга. З аеропорту Пулково можна полетіти рейсом з мінімум однієї стикуванням. Таку можливість надає Air France, пересадка відбувається в Амстердамі, загальний час польоту становить від 18 до 40 годин, все залежить від часу очікування наступного рейсу в проміжному аеропорту. Літаки авіакомпанії KLM також здійснюють одну проміжну посадку в Амстердамі, всі інші перевізники пропонують 2 стикування, наприклад, Delta Airlines, Continental Airlines, LuftHansa, United Airlines. Час між рейсами цих компаній може бути значним, аж до 18 годин. Щоб не бути прив'язаним до літаків одного авіаперевізника, сплануйте поїздку з використанням послуг кількох авіакомпаній. Пам'ятайте, що в разі перебування в країні, де здійснена проміжна посадка, необхідно отримати відповідну візу.
3
Оберіть найбільш цікавий маршрут при поїздці з Владивостока в Майамі. Прямих рейсів за цим напрямком не пропонується, але здійснити подорож можна двома способами: через Москву і через Пекін. Перший варіант займає більше часу, наприклад, компанія AllItalia пропонує проміжні посадки в Москві і в Римі, весь час подорожі становить близько 40 годин. Інший варіант - купити квитки різних компаній і полетіти через Пекін. Наприклад, літаком «Владивосток-Авіа» долетіти до Пекіна, там сісти на рейс Air China до Нью-Йорка, де зробити пересадку на борт American Airlines до Майамі. Загальний час в дорозі складе близько доби.