Резюме бухгалтера: Як написати його грамотно. успішне резюме для головного бухгалтера.

Посада головного бухгалтера - друга за значимістю посаду в компанії після її директора. Це місце припускає високий ступінь відповідальності, наявність досвіду і спеціальної освіти. Бажано, щоб ви пройшли традиційний шлях від рядового бухгалтера до старшого або головного, і у вашому активі були присутні профільні курси підвищення кваліфікації.
Інструкція
1
Перед складанням резюме перегляньте рекомендації менеджерів кадрових агентств зі складання успішного резюме. Загальні правила його оформлення та вимоги до змісту цілком застосовні і до резюме на посаду головного бухгалтера. Постарайтеся максимально повно представити ту інформацію, яка буде цікава роботодавцю, і вкластися в невеликі обсяги. Викладайте його простою, доступною мовою. Щоб текст сприймався легше, структуруйте його і викладайте за тематичними розділами.
2
У першій частині дайте все анкетні відомості про себе: прізвище, ім'я та по батькові, рік і місце народження, місце постійного проживання, громадянство, контактні телефони та адресу електронної пошти. Врахуйте, що електронна адреса типу: kisyla, stervochka, може відлякати потенційного роботодавця своєї несерйозністю.
3
Наведіть список спеціальних навчальних закладів та курсів підвищення кваліфікації за фахом. Якщо ви закінчили курси з вивчення якого-небудь іноземної мови, можна написати і про них. Обов'язково вказуйте рік закінчення курсів і ту організацію, яка їх проводила.
4
Відомості про наявному професійному досвіді перерахуйте в зворотному порядку, починаючи з останнього місця роботи із зазначенням посад, які ви на них займали. Перерахуйте те, що входило у ваші обов'язки, за яку частину роботи бухгалтерії ви несли відповідальність, і скільки чоловік трудилося під вашим підпорядкуванням. Перерахуйте спеціальні та офісні програмні продукти, якими ви володієте в повному обсязі.
5
Вкажіть свої зарплатні очікування. Попередньо ознайомтеся з тими, які вказують у своїх резюме, викладених в інтернеті, здобувачі та роботодавці, візьміть середню цифру. Ви завжди зможете скоригувати її, якщо ваша робота повністю буде влаштовувати роботодавця.
6
Перечитайте текст резюме, виправте стилістичні та смислові неточності, граматичні помилки. Відформатуйте текст, встановіть зручний для читання і сприйняття шрифт. В темі листа вкажіть своє прізвище та ту посаду, здобувачем якої ви є.