Як зробити двигун.

Нормальна експлуатація класичного автомобіля сімейства ВАЗ можлива тільки з справним двигуном. Тому особливу увагу слід приділяти його технічного обслуговування і регулюванню. Якщо використовувати моторне масло низької якості, то дуже швидко всередині почне утворюватися нагар, станеться закоксовиваніє масляних каналів. В цьому випадку економія обернеться досить серйозними фінансовими втратами. Ремонт ДВС можна здійснити і самостійно, якщо є деякі навички.
Вам знадобиться
  • - набір ключів і торцевих головок;
  • - поршнева оправлення.
Інструкція
1
Зніміть двигун з автомобіля. Для цього: злийте масло з картера і охолоджуючу рідину з системи охолодження, зніміть АКБ. Потім відкрутите 4 болта ключем «на 13» і зніміть капот, щоб надалі було легше проводити інші маніпуляції. Зніміть повітряний фільтр. Відкрутивши чотири болта ключем «на 13», зніміть карбюратор.
2
Демонтуйте глушник, починаючи з його задньої частини. Ключем «на 13» відкрутите чотири гайки, які кріплять «штани» до випускного колектора. Відкрутіть ключем «на 13» задню частину карданного вала, який кріпиться до редуктора заднього моста. Зніміть підвісний підшипник, витягнете кардан з КПП. Відкрутіть 4 болта ключем «на 17», які кріплять коробку до двигуна, 3 болта стартера «на 13» а також дві гайки «на 13» з заднього держателя КПП. Зніміть коробку.
3
Демонтуйте з двигуна все навісне обладнання: генератор, стартер, бензонасос, розподільник запалювання. Відкрутіть подушки двигуна на передній балці. Зніміть клапанну кришку. Торцевої головкою відкрутите болти головки циліндрів, відзначте кожен до свого мету, щоб не помилитися при складанні. Зніміть ГБЦ. Витягніть двигун за допомогою лебідки або вручну. Покладіть його на рівну і чисту поверхню.
4
Зніміть піддон картера, маслонасос. Відкрутіть торцевої головкою «на 14» гайки шатунних болтів, зніміть кришки шатунів і обережно через циліндри вийміте поршні з шатунами. Помітьте поршні, шатуни і кришки, щоб не переплутати при збірці. Зафіксуйте маховик і зніміть його з коленвала. Відверніть болти кришок корінних підшипників і зніміть їх разом з нижніми вкладишами; зніміть колінвал.
5
Випрессуйте поршневі пальці. Огляньте поршні, якщо на них є дефект, то замініть. Віддайте блок циліндрів на расточку під новий розмір поршнів. Промерьте колінвал, в разі дефекту або віддайте його на расточку під ремонтний розмір, або на наплавку, або замініть на новий. Відповідно розмірам шийок колінчастого вала підберіть розмір його вкладишів. Огляньте і промерьте шатуни, в разі дефекту - замініть. Огляньте сполучення ГБЦ з блоком циліндрів. У разі зазору - відшліфуйте. Огляньте клапана, дефектні - замініть, візьміть алмазну мастило і прітріте сідла клапанів.
6
Запресуйте поршневі пальці в поршень і шатуни. Замініть на порушених маслоотражательние і компресійні кільця. Вставте поршні за допомогою оправлення в блок циліндрів. Вкладіть вкладиші коленвала в шатуни, поставте колінвал. Вкладіть вкладиші в шатунні кришки і прикрутіть до шатунам динамометричним ключем з необхідним зусиллям. Поставте масляний насос, піддон.
7
Встановіть двигун на автомобіль. Прикрутите головку блоку циліндрів динамометричним ключем з необхідним зусиллям. Відрегулюйте клапана щупом. Поставте клапанну кришку. Прикрутите коробку, глушник, навісне обладнання. Відрегулюйте момент запалювання. Залийте мінеральне масло і пройдіть обкатку. Не перевантажуйте двигун в перший час. Намагайтеся утримувати обороти двигуна в межах 2500 об/хв.
Не всі різновиди теплових двигунів придатні для практичного застосування. Деякі з них можна використовувати лише для демонстрації цікавих фізичних явищ. Один з таких двигунів використовує явище втрати феромагнітним матеріалом здібності намагнічуватися при нагріванні до температури, що перевищує точку Кюрі.
Інструкція
1
Візьміть найменший магніт з редкоземельного сплаву, який тільки зможете знайти. Звертайтеся з таким магнітом обережно, оскільки він настільки сильний, що здатний заподіяти травму. Врахуйте, проте, що в ході цього досвіду він повністю розмагнітиться. Тому використовуйте такий магніт, який не шкода зіпсувати. В ньому має бути отвір.
2
Зробіть із сталевого дроту підставу гойдалок-маятника. Використовувати для цього дерево, як на ілюстрації, не рекомендується, оскільки воно є пальним. На цій підставі підвісьте магніт, протягнувши через отвір в ньому дріт тонший, і обов'язково мідну.
3
Збоку закріпіть великий звичайний слабкий магніт таким чином, щоб маленький рідкісноземельний до нього притянулся. Кут відхилення маятника з маленьким магнітом від вертикальної осі повинен бути зовсім невеликим - недостатнім для того, щоб маленький магніт, коли маятник прийде в вертикальне положення, не зміг притянуться великим магнітом, але достатнім для того, щоб в цьому положенні маятника він щоразу опинятися поза полум'я свічки.
4
Поставте під рідкісноземельний магніт запалену свічку. Дотримуйтеся обережності при поводженні з нею. Коли вона розігріє його до температури, що перевищує точку Кюрі, той не тільки розмагнітиться, але і втратить здатність притягуватися великим магнітом. Маятник прийме вертикальне положення, і магніт опиниться поза полум'я і почне остигати. Коли ж він охолоне, то, хоча і не намагнітиться, але знову придбає здатність притягуватися великим магнітом. Прітянувшісь, він виявиться над полум'ям свічки, і цикл повториться. Коливання маятника триватимуть доти, поки свічка не приберуть, або вона не догорить.
5
В даному досвіді важлива не залишкова намагніченість маленького магніту, а його здатність притягуватися. Хоча перше з цих його властивостей виявиться в перші ж миті досвіду втраченим безповоротно, друге буде відновлюватися всякий раз, коли магніт перебуває поза полум'я. Це означає, що з одним і тим же маленьким магнітом даний досвід можна повторювати необмежену кількість разів.