Як закрити машину.

В даний час автомобіль є у багатьох, і якщо ви хочете виділятися із загального потоку одноманітних машин і додати зовнішності свого чотириколісного друга певну родзинку, вам необхідно кардинальним чином її змінити.
Інструкція
1
Почніть з зміни зовнішнього вигляду свого автомобіля. Встановіть аеродинамічний обвіс. Крім того, що це досить модний нині вид прикраси машини, обвіс також дозволить вдосконалити її поведінку на високих швидкостях. Перед тим як встановити обвіс, визначитеся, для яких цілей він буде використовуватися. Якщо ви хочете лише поліпшити зовнішній вигляд свого авто, достатньо придбати відповідний для нього комплект обваження і закріпити його (можна самостійно). Якщо ж ви крім прикраси хочете ще вдосконалити ходові якості автомобіля на високих швидкостях, то краще звернутися до професіоналів в тюнінг-студію.
2
Затоніруйте фари і скло автомобіля. Але не захоплюйтеся тонуванням. Пам'ятайте, що передні стекла автомобілі тонувати заборонено правилами дорожнього руху, а тонування оптики «на глухо» чревата тим, що вам "в'їдуть" в задню частину автомобіля під час екстреного гальмування.
3
Купіть литі або ковані диски і встановіть нізкопрофільную гуму. Це додасть вашому автомобілю спортивного вигляду. Малюнок дисків ви можете вибрати самостійно. Скористайтеся конфігуратором, який ви можете знайти в інтернеті на численних сайтах з продажу дисків. Конфігуратор допоможе підібрати відповідні для вашого авто диски як за технічними параметрами, так і за особистим поданням про прекрасне. Посилання на конфигуратор з підбору дисків для моделі вашого авто можна знайти на тематичних форумах в інтернеті.
4
Змініть внутрішній вигляд автомобіля. Перешийте салон. Це освіжить інтер'єр і додасть індивідуальності машині. Віддавайте перевагу натуральним і зносостійким матеріалам, наприклад шкірі і алькантарою. Незважаючи на високу ціну, за якістю і довговічності їм немає рівних.
5
Встановіть професійну музичну систему в салоні автомобіля. Використовуйте сабвуфер для якісного відтворення низьких частот і так звані в народі «пищалки» для відтворення високих. Крім цього буде потрібно підсилювач, підходящі колонки і якісне головний пристрій, а також шумоізоляція всього салону.
Більше третини Московських заправок можуть закритися на невстановлений термін. Проблеми у незалежних АЗС виникли у зв'язку з відмовою Московського нафтопереробного заводу поставляти їм високоякісне паливо.
Уже на початку вересня без пояснення причин МНПЗ відмовив операторам у продажу палива марок АІ-95, 92 і 98. А скоро головний нафтопереробний завод столиці, який виробляє близько 150 тисяч тонн бензину для московського ринку, закриється на плановий ремонт, що може істотно погіршити сітуацію.В зв'язку з відмовою у продажу бензину на московському нафтопереробному заводі і відсутністю інших варіантів оператори незалежних автозаправних станцій почали купувати його в Ярославлі. Новини про прийдешню зупинці заводу вплинули на зміну біржових цін на паливо в сторону подорожчання. Також до вартості бензину тепер додана ціна доставки з Ярославля і перевалки. З урахуванням зарплат співробітникам, податків та інших витрат оператори змушені встановлювати роздрібну ціну на рівні 34 рублів. Торгувати за такою ціною, швидше за все, ніхто не стане: клієнти будуть заправлятися на АЗС, де ціна за літр буде нижче 30 рублей.Продавать бензин за ціною, що не перевищує 30 рублів за літр, зможуть дозволити собі тільки заправки, належать нафтовим компаніям. Якщо ситуація залишиться без змін, більшості незалежних АЗС доведеться зупинити свою деятельность.После призупинення роботи виробничого комплексу Москви потреба в паливі столиці забезпечуватимуть регіони. Проте поки невідомо, як буде здійснюватися поставлена задача. Швидше за все, в справу потрібно буде втрутитися Федеральної антимонопольної службе.На самому підприємстві закликають не драматизувати ситуацію, обіцяючи, що на час ремонту воно не планує зупиняти роботу і скорочувати обсяги виробництва. Для компенсації недоліку паливної продукції на час проведення ремонтних робіт завод «Газпромнефть-МНПЗ» сьогодні формує резервні запаси нафтових продуктів.