Як підключити шлюз.

Доброю економією для кожного користувача телефонного зв'язку є сучасні інтернет-технології. Вони дозволяють телефонувати в будь-яку точку світу. Причому такого роду зв'язок досить дешева.
Вам знадобиться
  • телефон провайдера IP-телефонії.
Інструкція
1
Нові стандарти будівництва, як торгових центрів, так і житлових будинків, включають в себе можливість підключення в кожне приміщення IP телефонії. Будівельники виправдано вважають, що телефонні розетки - це пережитки минулого століття. Повний перехід на голосовий інтернет (VoIP) включає в себе установку IP ATC і IP-телефонів. При цьому, щоб підключиться до місцевого міського телефонного зв'язку, вам необхідно звернутися до оператора (провайдеру) IP-телефонії.
2
Якщо ви живіть в старому будинку, найпростіший спосіб установки шлюзу - це особисте звернення до постачальника таких послуг. Вам буде потрібно укласти договір за письмовою заявою або телефонним дзвінком, і представник фірми незабаром прийде до вас додому. Якщо ви вибрали такий тип зв'язку, пам'ятайте, що у нього є недоліки: після підключення послуги готуйтеся регулярно вносити абонентську плату. А якщо ви захочете змінити програмну конфігурацію станції, знайте - це теж обійдеться недешево.
3
Щоб підключити шлюз, ви можете скористатися і модернізацією існуючої мережі, так званим «перекладом на рейки» VoIP. Такий спосіб не вимагає виклику фахівця, і ви заплатите за нього менше. Для того щоб підключити VoIP-шлюз, вам знадобиться тільки підібрати програмне додаток, що буде відчутно знижувати витрати на міжміський і міжнародний зв'язок.
4
Якщо ви встановили в своєму приватному або багатоквартирному будинку УАТС, то фактично можете підключити до неї будь-яку квартиру поза домом. Для цього достатньо придбати і встановити VoIP-шлюз у себе. В обраному приміщенні також повинен бути вільний доступ в інтернет. УАТС в будинку не обмежує користувачів дзвінками тільки між собою. Встановлені за замовчуванням префікси 9 і 8 дозволяють телефонувати на місцеві та міжміські телефони, а програмне забезпечення дозволить вам переналаштувати префікси під себе.