Як розпаяти кабель.

Від з'єднувального кабелю в чому залежить якість звукового тракту, але нечесні виробники, максимально розхвалюючи свій товар, пропонують до продажу акустичний кабель по надмірної ціною. Тому рекомендації, як розпаяти кабель самостійно, дозволять не тільки поліпшити якість звуку, але і заощадити.
Інструкція
1
Зайдіть в магазин радіодеталей і придбайте три метри кабелю, вже вдома підготуйте паяльник. Далі вам доведеться виконати наступні дії, распаівая придбаний кабель самостійно. По-перше, розкладіть на робочому столі придбаний кабель, дві джеки, макетний або будь-який інший гострий ніж, припой і сам паяльник, а потім дотримуйтесь інструкції, ретельно дотримуючись її послідовність.
2
Спочатку візьміть у руки куплений кабель і дуже акуратно відріжте два сантиметри від загальної ізоляції так, щоб оголилася обплетення. Потім дуже повільно і ретельно розплітає саму оплетку аж до виконаної вами лінії обріза. Після того як ви виконаєте даний крок, обов'язково обріжте внутрішню ізоляцію на відстані приблизно один сантиметр від її краю. По-друге, розплітання раніше оплетку вашого кабелю перекладіть навколо його внутрішньої ізоляції на одну зі сторін, а потім правильно скрутіть у формі звичайного дроту. Потім, щоб розпаяти кабель, жилку з обплетення і центральну жилу ретельно залужівает.
3
На центральну частину, а також на сам провід, надягніть два різних за розміром шматочка термоусадки, при цьому великий шматок повинен бути не менше чотирьох сантиметрів, а менший - всього один сантиметр. Коли обплетення вже добре пролужена, обріжте її, позбавляючись від усього зайвого, далі накладіть її на зовнішній контакт підготовленого джека з затискачем і припаяйте. Бажаючи розпаяти акустичний кабель, приварюється до отриманої деталі центральний провід. Натягніть на місце спайки проводів термоусадку, прогрійте її так, щоб термоусадка всівся до необхідного розміру, а місце спайки було добре заізольовані.
4
Ще трохи, і кабель буде готовий. Тільки правильно затисніть зовнішній контакт джека так, щоб він міг досить міцно тримати провід, потім щільно натягніть на нього великий шматок термоусадки, який потрібно заздалегідь надіти на сам провід. Далі посадіть його такими ж діями, як і попередній джек. Накрутіть на нього ковпачок джека, а потім повторіть аналогічні дії з зворотного кінця кабелю. Пам'ятайте при цьому, що велике значення має спрямованість дроти, тому використовуйте для різних кінців кабелю термоусадку різних кольорів, щоб згодом нічого не переплутати.